Tehnoloģijas

Garmin laiž klajā fēnix 7, vienlaikus prezentē arī jauno epix sēriju

Garmin laiž klajā fēnix 7, vienlaikus prezentē arī jauno epix sēriju

Garmin šodien laiž klajā iecienītās fēnix sērijas jaunāko paaudzi – fēnix 7, kā arī jaunu sēriju – Garmin epix. Jaunā fēnix multisporta viedpulksteņu sērija ar skārienjūtīgu ekrānu un vadības pogām padara to par izturīgu un ērti lietojamu ikdienā, piedāvājot uzlabotus treniņu un viedo funkciju rīkus. Turklāt, pieejami modeļi ar saules enerģijas uzlādes iespējām. Savukārt, augstākās klases izsmalcinātā dizaina viedpulkstenis epix ar AMOLED displeju un akumulatora darbības laiku līdz pat 16 dienām piemērots gan labsajūtas sekošanai ikdienā, gan fiziskām aktivitātēm un piedzīvojumiem.

Fēnix 7

Nodrošinot iespēju sasniegt arvien augstākus rezultātus sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem, jaunās fēnix 7 sērijas pulksteņi aprīkoti ar saules enerģijas uzlādi. Sapphire Solar modeļiem, iestrādāts lielāks saulesstaru uztveršanas virsmas laukums, divkāršojot līdz šim esošo, no saules enerģijas iegūstamo enerģijas lādiņu. Savukārt, Fēnix 7X iestrādāts brīvroku, ātrās piekļuves gaismas diožu kabatas lukturītis, kas ir noderīgs sportojot, dodoties piedzīvojumos, kā arī ikdienā. Nodrošinot baltu un sarkanu apgaismojumu, iespējams izgaismot ceļu, kā arī to pielāgot skriešanas aktivitātēm. Fēnix 7 sērijas ierīcēm ir uzlabota piecu pogu sistēma ar jutīgu skārienekrānu, kas ļauj ērti izmantot topogrāfiskās kartes.

“Esam apņēmušies palīdzēt sportistiem īstenot savus sapņus jau desmit gadu garumā, kopš iznāca pirmais fēnix sērijas viedpulkstenis. Joprojām esam saglabājuši savu misiju – nodrošināt novatoriskus risinājumus, tiem, kam tas ir nepieciešams,” Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin globālā patēriņa tirdzniecības viceprezidents. “fēnix 7 sērija nodrošina progresīvākas treniņu un multisporta funkcijas, kas pieejamas turpat uz rokas locītavas. Ar pēdējiem jaunumiem dizaina ziņā, Garmin labākajiem veiktspējas rādītājiem savā klasē, nodrošinot veselības un labsajūtas izsekošanu nodrošina sportistiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem visu, kas nepieciešams.”

Garmin laiž klajā fēnix 7, vienlaikus prezentē arī jauno epix sēriju

Jaunajā sērijā integrētie uzlabojumi fiziskās formas attīstīšanai:

  • lai nepieļautu izdegšanu, Real-Time Stamina (reāllaika izturības) rīks ļauj sportistiem uzraudzīt un izsekot slodzes līmeni skriešanas vai riteņbraukšanas laikā;
  • Visual Race Predictor (vizuālā skrējiena prognozēšanas) funkcija ņem vērā skriešanas vēsturi un vispārējo fizisko sagatavotību, lai sniegtu skrējiena aprēķinus un ieskatu par to, kā notiek treniņi;
  • pēc treniņa Recovery Time Advisor (atjaunošanās laika padomnieks) ņem vērā treniņu intensitāti un citus faktorus, piemēram, stresu, ikdienas aktivitātes un miegu, lai novērtētu atpūtas stundu skaitu, kas ir nepieciešams, lai pareizi atgūtos pirms citas tādas pašas slodzes;
  • Daily Workout Suggestions (ikdienas treniņu ieteikumi) iesaka nākamo skriešanas vai braukšanas treniņu, pamatojoties uz pašreizējo treniņu slodzi, treniņa statusu un vispārējo fiziskās sagatavotības līmeni.

Ar pilnu Garmin navigācijas funkciju komplektu fēnix 7 sērija atbalsta visas galvenās satelītu sistēmas, kā arī papildu L5 frekvenču diapazonu, lai uzlabotu precizitāti apgrūtinātā GPS vidē. Visiem fēnix 7 pulksteņiem pieejamas iepriekš ielādētas SkiView™ kartes un informācija par 42 000 golfa laukumiem. Standarta un Solar (saules enerģijas uzlādes) modeļi ļauj lejupielādēt TopoActive kartes no jebkura pasaules reģiona. Sapphire Solar modeļi ir iepriekš aprīkoti ar TopoActive jūsu reģiona kartēm, kā arī ļauj lietotājiem lejupielādēt jebkuru reģionu visā pasaulē. Izmantojot jauno Up Ahead funkciju, tiek nodrošināta pieeja precīzai palīdzības stacijai, taku, nākamo pagriezienu atrašanās vietām.

Jaunās sērijas fēnix 7 viedpulksteņi visas diennakts laikā nodrošina datu pieejamību par ķermeņa veselību – Pulse Ox, sirdsdarbības ritms, elpošanas un stresa izsekošana – kā arī par labsajūtu, piemēram, Body Battery, Fitness Age un Sleep Score  ar uzlabotu miega uzraudzību.

Pieejamie modeļi ir fēnix 7S, fēnix 7 un fēnix 7X ar standarta (bez saules enerģijas uzlādes), Solar un Sapphire Solar opcijām, un to ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir no 699,99 eiro.

Garmin laiž klajā fēnix 7, vienlaikus prezentē arī jauno epix sēriju

Garmin epix

Jaunie epix sērijas viedpulksteņiem ir 1,3 collu lielu AMOLED displejs, tas izgatavots ar safīra ekrānu un titāna ietvaru, radot izturīgu un pievilcīgu koptēlu. Ar akumulatoru, kura darbības laiks ir līdz pat 16 dienām, epix lieliski noderēs gan ikdienā, gan sportojot, lai sekotu līdz ķermeņa labsajūtas līmenim, kā arī sasniegtu jaunus personīgos rekordus un aizvadītu produktīvus treniņus.

Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Video – Garmin fēnix 7un Epix sērija

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top