Tehnoloģijas

Garmin paplašina savu “off-road” navigācijas iekārtu sēriju Tread sacīkšu sporta profesionāļiem

Garmin paplašina savu “off-road” navigācijas iekārtu sēriju Tread sacīkšu sporta profesionāļiem

Jaunas īpaši izturīgas, jebkuriem laikapstākļiem piemērotas ierīces – Tread Overland Edition, Tread XL Overland Edition un Tread SxS Edition, ir īpaši paredzētas bezceļu braucējiem, kuri plāno garas ekspedīcijas ar savu spēkratu ārpus mobilā signāla pārklājuma zonas. Visas jaunās ierīces ir aprīkotas ar skārienekrānu, piemērotu izmantošanai arī cimdos, atjaunotu bezceļu navigāciju, iebūvētu inReach funkciju globālai satelītkomunikācijai un grupas izsekošanas iespēju, kas nodrošinās saziņu ar komandas locekļiem.

“Esam priecīgi, ka ar šiem jaunajiem produktiem mūsu izturīgajā Tread sērijā varam piedāvāt piedzīvojumu un bezceļu braukšanas entuziastiem labāko no abām pasaulēm,” teica Dens Bārtels (Dan Bartel), Garmin globālās patēriņa preču tirdzniecības viceprezidents. “Piedzīvojumu meklētāji un bezceļu braucēji tagad var brīvi un bez raizēm ļauties apkārtnes izpētei, pateicoties iebūvētajai inReach komunikācijai, kas ļaus vienmēr būt sasniedzamiem, lai kur arī piedzīvojums jūs aizvestu, bet pilnīgi jaunas bezceļu maršruta plānotāja un grupas brauciena funkcijas ļaus uzturēt sakarus ar draugiem nomaļākos apvidos.”

Izturīgie Tread Overland modeļi pieejami ar spilgtiem desmit un astoņu collu ekrāniem, kas ļauj saskatīt katru maršruta detaļu, un ir aprīkoti arī ar:

  • Izcilu navigācijas sistēmu, izmantojot Adventure Roads and Trails kartes, no OpenStreetMap;
  • Iebūvētu inReach tehnoloģiju satelītkomunikācijai, divvirzienu īsziņu sūtīšanai, atrašanās vietas kopīgošanai un SOS ziņošanai;
  • Group Ride Mobile funkciju, kas ļauj braucējiem izsekot komandas biedrus viedtālruņa kartes ekrānā vai Tread displejā;
  • 3D Eiropas, Āfrikas un Tuvo Austrumu kartes;
  • Iekļautās iOverlander, ACSI, Campercontact un Trailer’s PARK Campgrounds datu bāzes;
  • Individuālo maršrutu izveides iespēju atbilstoši transportlīdzekļa izmēram un svaram;
  • Izcilu saderību ar citām bezceļa braukšanas palīgierīcēm, tostarp Garmin Group Ride Tracker;
  • Garmin PowerSwitch digitālās slēdžu kārbas priekšrocības, lai centralizēti pārvaldītu transportlīdzekļa 12 voltu piederumus no Tread ierīces.
Garmin paplašina savu “off-road” navigācijas iekārtu sēriju Tread sacīkšu sporta profesionāļiem

Tread SxS Edition

Jaunais Garmin Tread XL Overland Edition tika izvēlēts par CES 2022 Inovāciju balvas ieguvēju.

Astoņu collu Tread SxS modelis, savukārt, piedāvā visas Tread sērijas ierīcēs iekļautās navigācijas funkcijas un iekļauj Group Ride Tracker grupas brauciena izsekošanai ar atrašanās vietas kopīgošanu un iepriekš definētu ziņojumapmaiņu, kas ļaus sazināties ar komandas biedriem arī atrodoties tālu no civilizācijas. Turklāt šī jaunā “off-road” sportam paredzētā ierīce izceļas ar savu izturību un ir veidota saskaņā ar militārās kvalitātes kritiena testa standartiem, lai izturētu izaicinošākus braucienus.

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top