Tehnoloģijas

Garmin paziņo par vairāku funkciju atjauninājumiem viedpulksteņos un velodatoros

Garmin paziņo par vairāku funkciju atjauninājumiem viedpulksteņos un velodatoros

Garmin paziņo par programmatūras un funkciju atjauninājumiem noteiktiem viedpulksteņiem, tostarp – fēnix ® 7 series, epix ™ (Gen 2), tactix ® 7, Enduro ™ 2, MARQ ® (Gen 2), Forerunner ® 255 sērija un Forerunner 955 sērija — un drīzumā šiem pievienosies arī Forerunner 945 LTE, Edge ® 1040 series un Edge Explore .  Šīs jaunās funkcijas palīdzēs klientiem izmantot visas ierīces sniegtās iespējas, izmantojot bezmaksas programmatūru.

Dažas no ievērojamākajām viedpulksteņu funkcijām šajā programmatūrā ietver:

  • Skriešanas jauda: lai analizētu sevi un savu sniegumu, saņemiet reāllaikā metriku par to, cik daudz enerģijas tiek izmantots skriešanas laikā – tagad bez papildu piederumiem.
  • Rīta pārskats: rīta pārskatā tiek sniegti ikdienas treniņu ieteikumi, informācija par pagājušās nakts miegu un HRV statusu, kā arī savienojot pārī ar viedtālruni, redzēsiet gaidāmos laikapstākļus. Pārskatu var pielāgot, lai sportisti varētu skatīt tikai tās detaļas, kuras viņus patiesi interesē.
  • NextFork TM kartes ceļvedis: skatiet attālumu līdz nākamajam taku krustojumam, kā arī tā nosaumumu.
  • Automātiskā atpūta (ultrarun): ultraskrējiena laikā pulkstenis automātiski seko līdzi laikam, kas pavadīts palīdzības stacijā vai kontrolpunktā, neapturot skriešanas darbību.

Dažas no ievērojamākajām funkcijām, kas paredzētas velodatoriem šajā programmatūras laidienā, ir:

  • Tiešraides notikumu kopīgošana: automātiski nosūtiet brauciena atjauninājumus ģimenei un draugiem, nepaceļot pirkstu. Viņi būs informēti par velosipēdista ātrumu, nobrauktām jūdzēm un vēl;
  • Ziņojumapmaiņa: kad riteņbraukšanas dators ir savienots pārī ar viedtālruni, iegūstiet motivāciju brauciena laikā, saņemot ziņojumus no ģimenes un draugiem;
  • Mērķtiecīga adaptīvā apmācība: pašlaik pieejama tikai Edge 1040 sērijai. Esi gatavs sacensībām ar padomiem un ieteiktajiem ikdienas treniņiem. Turklāt visas nedēļas ieteiktās dienas treniņi skatāmi tieši ierīcē, un tie pielāgoti veiktspējai, veselībaas stāvoklim un prasībām gaidāmajiem pasākumiem Garmin Connect™ kalendārā.

Bezmaksas programmatūras atjauninājumi ir jau pieejami, ar papildu gaidāmiem atjauninājumiem drīzumā. Klienti var atjaunināt savu viedpulksteni vai velodatoru, iespējojot automātiskos atjauninājumus uz savas ierīces vai izmantojot Garmin Express™.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top