Tehnoloģijas

Garmin un Tacx nosauc 2022. gadā sponsorēto profesionālo riteņbraukšanas komandu un sportistu sarakstu

Garmin un Tacx nosauc 2022. gadā sponsorēto profesionālo riteņbraukšanas komandu un sportistu sarakstu

Garmin kopā ar Tacx paziņo, ka 2022. gadā atbalstīs vairāk nekā 15 profesionālo riteņbraukšanas komandu un simtiem profesionālo skrējēju, riteņbraucēju un triatlonistu no dažādām valstīm un kontinentiem. Pasaules labākie skrējēji, riteņbraucēji un triatlonisti trenēsies, izmantojot izturīgos Garmin un Tacx produktus, kā palīgus savu sporta mērķu sasniegšanai.

“Esam saviļņoti, ka daudzas pasaulē labākās riteņbraukšanas komandas un sportisti ir izvēlējušies Garmin un Tacx saviem treniņiem, sacīkstēm un ikdienas piedzīvojumiem,” teica Sūzena Laimena (Susan Lyman), Garmin globālās patērētāju mārketinga nodaļas viceprezidente. “Sākot ar mūsu premium klases viedpulksteņiem un GPS velodatoriem un beidzot ar mūsu populārajiem drošības rīkiem un treniņu piederumiem, šiem skrējējiem, riteņbraucējiem un triatlonistiem ir pieejama viena no stiprākajām produktu ekosistēmām tirgū, un ar nepacietību gaidām iespēju sekmēt viņu ilgstošos panākumus.”

Pārstāvot Garmin un Tacx sacīkstēs visā pasaulē, sponsorētajām riteņbraukšanas komandām un sportistiem būs pieejams vislabākais aprīkojums, tostarp:

 • Forerunner skriešanas pulksteņi, piemēram, premium klases Forerunner 945 LTE, kas ne tikai seko skrējiena vai brauciena maršrutam, bet arī statistikas datiem un progresam;
 • Edge® velodatori, tostarp Edge 530, Edge 830 un Edge 1030 Plus, uzrāda riteņbraucējiem veikuma rādītājus un mērījumus, kā arī nodrošina GPS un navigācijas atbalstu;
 • jaudīgais un intuitīvi lietojamais Tacx NEO 2T Smart iekštelpu velotrenažieris ar tādām unikālām īpašībām kā ceļa seguma sajūta, dinamiskā inerce un nogāzes simulācija, kas padara treniņus līdzīgākus īstam braucienam;
 • treniņa laikā atpakaļskata radars Varia™ RTL515 brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no aizmugures, bet aizmugurējā gaisma kļūst spilgtāka un mirgo, lai brīdinātu vadītājus, ka priekšā ir riteņbraucējs;
 • Index™ S2 Smart Scale svari sniedz sportistiem informāciju par galvenajiem treniņu bioloģiskajiem parametriem, tostarp ķermeņa svaru, ĶMI un ķermeņa kompozīciju;
 • Premium klases Tacx ūdens pudeles un plānie un vieglie Ciro pudeļu turētāji ļauj riteņbraucējiem uzņemt nepieciešamo šķidrumu treniņu un sacīkšu laikā.

PROFESIONĀLĀS RITEŅBRAUKŠANAS KOMANDAS

Quick Step-Alpha Vinyl pievienojas 2022. gada sarakstam, izmantojot gan Garmin, gan Tacx produktus. Komandā, kas izmanto Tacx trenažierus jau daudzus gadus, ir 30 riteņbraucēju no 13 dažādām valstīm. “Priecājamies, ka tagad komanda izmanto visu Garmin riteņbraukšanas ierīču ekosistēmu. Esam strādājuši ar Tacx daudzus gadus. Tacx produkti ir tikpat kvalitatīvi kā Garmin produkti,” teica Rikārdu Šeidekers (Ricardo Scheidecker), Quick Step-Alpha Vinyl tehniskais un attīstības direktors. “Sponsors, kas pastāvīgi uzlabo savus produktus un meklē jauninājumu iespējas, ir labs sponsors mums. Esam komanda, kas ir vērsta uz sasniegumiem, un šeit ir svarīga loma datiem. Garmin tehnoloģiju pilnais klāsts ļaus mums iegūt visus datus un maksimāli izmantot mūsu riteņbraucēju potenciālu. Riteņbraucēji arī ir ļoti priecīgi par iespēju izmantot visu Garmin riteņbraukšanas ekosistēmu. Visi esam ļoti apmierināti.”

Pēc gadiem ilgās Garmin ierīču lietošanas riteņbraukšanā 2022. gadā INEOS Grenadiers pāries uz pilno Garmin un Tacx ekosistēmu. “Komanda vairākus gadus ir strādājusi ciešā sadarbībā ar Garmin, un no viņu produktu izmantošanas pieredzes zinām, ka esam riteņbraukšanas tehnoloģiju priekšplānā,” teica Karstens Jepesens (Carsten Jeppesen), INEOS Grenadiers direktors tehnisko partneru un riteņbraukšanas jautājumos. “Mums ir kopīga vēlme pēc pastāvīgiem jauninājumiem, un paļaujamies uz Garmin produktiem, lai sekotu saviem centieniem un būtu drošībā treniņu un sacīkšu laikā. Tāpēc esam saviļņoti par iespēju paplašināt pašreizējos sponsoru piedāvājumus, kas iekļauj Edge velodatorus un Varia lukturus, kuriem pievienojas sirds ritma monitori, viedpulksteņi un Tacx iekštelpu treniņu ekosistēma. Ar nepacietību gaidām, kad ieraudzīsim, ko varēsim sasniegt kopā tuvākajos gados.”

Team Jumbo-Visma turpinās izmantot visu Garmin un Tacx ekosistēmu arī 2022. gadā. “Mums Garmin ir būtisks sponsors, un mūsu riteņbraucēji izmanto Garmin tehnoloģijas savos treniņos katru dienu – gan ārā ar velosipēdiem, gan telpās ar Tacx velotrenažieriem,” teica Rihards Pluge (Richard Plugge), Team Jumbo-Visma rīkotājdirektors. “Ar šīm tehnoloģijām varam vākt visus datus, kas ļauj mūsu komandai sasniegt augstāko iespējamo līmeni. 2022. gadā mūsu riteņbraucēji sāks izmantot Garmin valkājamās ierīces, kas ļaus mums iegūt vēl sīkāku informāciju par viņu sportisko ikdienu, un šie veselības dati var mums palīdzēt pilnveidot treniņus un rezultātus.”

Citas profesionālās riteņbraukšanas komandas, kuras atbalsta Garmin un Tacx:

·         Astana Qazaqstan Team ·         NXTG by Experza
·         Canyon CLLCTV XCO ·         Rocacorba Collective
·         CANYON//SRAM Racing ·         SCOTT-SRAM MTB Racing Team
·         CST PostNL Bafang MTB Racing Team ·         Team SD Worx
·         CUBE Action Team ·         Team TotalEnergies
·         Lotto Soudal (M/F/Development) ·         Trek Factory Racing
 

Garmin turpina atbalstīt arī Groupama-FDJ Cycling Team un Movistar Team (M/F).

PROFESIONĀLIE SPORTISTI

 1. gadā Garmin atbalstīto sportistu sarakstā tostarp būs šādi sporta profesionāļi:
 • Teilors Aizenharts (J. Eisenhart), profesionāls riteņbraucējs;
 • Kortnija Freriksa (Courtney Frerichs), 2021. gada sudraba medaļniece un Amerikas rekordiste šķēršļu skrējienā;
 • Skaija Moenha (Skye Moench), Ironman čempione;
 • Brennans Verts (Brennan Wertz), BWR Triple Crown 2. vietas ieguvējs.

“Strādāt ar Garmin ir sapnis! Esmu izmantojis Garmin produktus visā savā riteņbraucēja karjerā un pilnībā uzticos viņu produktiem un zīmolam,” teica Aizenharts. “Viens no maniem iecienītākajiem produktiem ir Garmin Edge 530. Man patīk, kā tas ļauj man spēlēties un palīdz man sekot līdzi intervāliem. Man patīk arī tas, ka tas ļauj nospiest “atgriezties uz sākumu” tad, kad esmu jaunu ceļu izpētē un  man ir vajadzīga neliela palīdzība, lai atkal atrastu pareizo ceļu. Ja trenējies ar Garmin, attaisnojumiem nav vietas.”

Garmin atbalstīto sportistu komandai pievienosies arī trīskārtēja Ironman pasaules čempione Mirinda Karfreja (Mirinda Carfrae), profesionālais riteņbraucējs Juri Hausvald (Yuri Hauswald), 2021. gada individuālās pakaļdzīšanās pasaules čempions un individuālās pakaļdzīšanās pasaules rekordists Eštons Lembijs (Ashton Lambie), Ironman 70.3 pasaules čempione Holijai Lorensai (Holly Lawrence), Starptautiskās Triatlona savienības garo distanču trašu pasaules čempions Timotijs Odonel (Timothy O’Donnell), Starptautiskās kalnu riteņbraucēju Slavas zāles pārstāve Rebekai Rušai (Rebecca Rusch), astoņkārtējais XCO pasaules čempions Nino Šurteram (Nino Schurter) un XCO nacionālais čempions un Leadville Trail 100 MTB čempions Kīgans Svensons (Keegan Swenson) u.c.

Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top