Tehnoloģijas

Paziņoti 2021. gada Garmin Veselības balvas uzvarētāji

Paziņoti 2021. gada Garmin Veselības balvas uzvarētāji

Šodien Lisabonā notiekošajā Garmin veselības samitā tika paziņoti 2021. gada Garmin Veselības balvas ieguvēji. Kategorijā “Inovatīvākie risinājumi” tika sveikti uzvarētāji un trīs finālisti katrā no apakš-kategorijām, kam izdevies Garmin izstrādāto tehnoloģiju veiksmīgi integrēt sekojošajās nozarēs: veselības aprūpe, apdrošināšana un sabiedrības iesaiste.

Konkursa mērķis – izcelt inovatīvus veselības veicināšanas risinājumus, ko sporta un veselības nozares uzņēmumi realizē, integrējot Garmin viedierīces, to funkcijas un programmas. Noskaidrojot trīs finālistus katrā no kategorijām, izceļot viņu sasniegumus, katrs no viņiem saņēma 50 Venu® Sq viedpulksteņus.

Uzvarētāji:

• Veselības aprūpe:
o Uzvarētājs: Fitrockr (Vācija)

Finālisti:
 MediBio Limited (Austrālija)
 Cigna (ASV)

• Apdrošināšana:
o Uzvarētājs: Qumata (Apvienotā Karaliste)

Finālisti:
 KLV + Fjuul (Austrija)
 NanShan Life (Taivāna)

• Sabiedrības iesaiste:
o Uzvarētājs: Viessmann (Vācija)

Finālisti:
 BOC Group Life (Honkonga)
 Etone Motion/VAHA (Vācija)

Garmin Health ik gadu ar lepnumu atzīst pasaules daudzsološākās veselības un labsajūtas programmas, piešķirot uzņēmuma inovatīvāko risinājumu balvas,” stāsta Jorns Vatzke, Garmin Health vecākais globālās B2B pārdošanas direktors. “Mēs ticam kopīgi veidotas ekosistēmas priekšrocībām, kas apvieno fizioloģiskos datus ar trešo pušu risinājumiem, lai radītu ilgtermiņa ieguvumus, un tāpēc mēs cenšamies piedāvāt uzņēmumiem rīkus un elastību, lai būtu iespējams radīt novatoriskus un jēgpilnus risinājumus, izmantojot Garmin valkājamas ierīces un viedpulksteņus.”

Balvas pretendentiem savos pētījumos un aktivitātēs bija jāizmanto Garmin viedpulksteņi, fitnesa izsekotāji vai viedie svari. To veikumu novērtēja tiesnešu komisija, kas bija veidota, aptverot apdrošināšanas, veselības un fitnesa nozares. Faktori, kas tika ņemti vērā vērtēšanā bija unikalitāte un inovācija, ieguvumi to lietotājiem un pielietojamība, kā arī radītā produkta veiktspēja.

  1. gada Garmin Veselības samitā piedalījās nozares eksperti, kā arī uzņēmuma komanda, kas piedāvāja apmeklētājiem iespēju uzzināt par Garmin radīto veselības ekosistēmu, kā arī to, kā Garmin radītie produkti un tehnoloģijas var palīdzēt uzlabot biznesa rezultātus. Divu dienu pasākums koncentrējās uz veselības aprūpes, apdrošināšanas, korporatīvās labklājības un pacientu uzraudzības jomām.

Garmin Health nodrošina pielāgotus uzņēmuma biznesa risinājumus, kas izmanto Garmin plašo valkājamo portfeli un augstas kvalitātes sensoru datus lietojumprogrammām korporatīvās labsajūtas, sabiedrības veselības un pacientu uzraudzības jomās. Kā daļa no globāla uzņēmuma, kas izstrādā, ražo un piegādā produktus visā pasaulē, Garmin Health atbalsta savu klientu tirdzniecības un loģistikas vajadzības, ļaujot uzņēmumiem sadarboties un iegūt visu nepieciešamo no viena, uzticama partnera. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni garmin.com/health.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top