Tehnoloģijas

Garmin vívofit jr. 3 fitnesa sekotājs bērniem

Garmin vívofit jr. 3 fitnesa sekotājs bērniem

Tagad bērni var sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm, izmantojot “Mandalorieša” siksniņu vai rotaļīgo “Grogu” siksniņu. Šiem bērnu izturīgajiem, peldēšanai draudzīgajiem fitnesa sekotājiem ir krāsains displejs ar seriāla “Mandalorietis” iedvesmotām pulksteņu ciparnīcām, un tie apvienoti ar atbilstošu “Zvaigžņu karu” piedzīvojumu vecāku kontrolētā viedtālruņa lietotnē, kas motivē bērnus sasniegt ieteicamās 60 minūtes ikdienas aktivitāšu. Akumulatora darbības laiks ir līdz pat vienam gadam, tāpēc bērni var īstenot savas “Zvaigžņu karu” fantāzijas dienu un nakti, bez nepieciešamības uzlādēt akumulatoru. Ir pieejami arī jauni Garmin siksniņu stili persiku leoparda un kosmiski melnā krāsā ar uz spēli balstītas mācīšanās, vispasaules kultūrai veltītu aplikāciju piedzīvojumu.

“vívofit jr. 3 joprojām ir iecienīts mūsu jaunāko lietotāju vidū,” sacīja Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Bērni labprāt izpilda savus aktivitātes mērķus, lai redzētu, kas notiks tālāk lietotnes piedzīvojumā. Mēs esam priecīgi dalīties ar šo jauno dizainu un interaktīvajiem stāstiem ar jauno “Zvaigžņu karu” fanu paaudzi.”

“Zvaigžņu karu” piedzīvojums

Dividažādi iegravēti siksniņu dizaini ļauj bērniem izvēlēties starp Mandalorieša tēmas siksniņu un uzmanību piesaistošu, zaļu Grogu tēmas siksniņu. Krāsu ekrānu var pielāgot ar aizraujošu pulksteņa ciparnīcu klāstu, kurā attēloti gan “Mandalorieša”, gan visas “Zvaigžņu karu” sāgas populārie varoņi.

Ar vívofit jr. 3 ir iespēja atkārtoti izdzīvot aizraujošākās “Zvaigžņu karu” sāgas ainas mobilajā lietotnē Skywalker Saga – A Star Wars Adventure. Kopā ar pieaugušo kā palīgu bērni piedzīvos satraukumu un neaizmirstamus brīžus no aizraujošā Skywalker stāsta. Uzlabotā grafika ļauj bērniem piedzīvot aizraujošus piedzīvojumus, bēgot no Dārta Veidera kopā ar R2-D2 un C-3POT, palīdzot Hanam Solo un Čivijam cīnīties pret Impēriju un pat cīnīties pret Pirmo ordeni ar Rey un BB-8. Jo vairāk aktivitātes mērķus viņi izpildīs, jo vairāk viņi varēs redzēt.

Fitnesa treniņu kartēs ar Mandalorieti kā treneri bērni apgūst pamata vingrinājumu kustības, piemēram, lēcienus, jogas kustības, kāpšanu kalnos un citas. Jautrība turpinās ar interaktīvu izaicinājumu, kas ļauj bērniem vākt virtuāli kolekcionējamus priekšmetus visā galaktikā. Kad bērni izpilda ikdienas aktivitāšu minūtes, viņi tiek atalgoti lielāku pieejamu laiku mobilajā izaicinājumā.

Garmin vívofit jr. 3 i vairāk nekā fitnesa sekotājs un nodrošina sekojošas funkcijas:

  • Izseko soļus, miegu un ikdienas ieteicamās aktivitātes minūtes, veidojot paradumus veselībai un fiziskajai sagatavotībai mūža garumā.
  • Sasniedzot ikdienas aktivitātes mērķus, tiek atvērti jauni līmeņi interaktīvajā Garmin Jr. mobilajā lietotnē ar piedzīvojumiem, kas atbilst siksniņas dizainam.
  • Lejupielādējami laika ekrāni un logrīks “ārkārtas situācijas gadījumiem”, kurā tiek parādīta kontaktinformācija.
  • Aktivitātes ar uzņemtu laiku ļauj bērniem sekot līdzi soļiem un attālumam, kas mērīts rotaļu, sporta treniņu un citu aktivitāšu laikā un vēlāk apskatīt datus par savu aktivitāti Garmin Jr. lietotnē.
  • Veicina draudzīgu sāncensību visai ģimenei ar Toe-to-Toe soļu izaicinājumiem.

Palīgs vecākiem

vívofit jr. 3 ir vērtīgs rīks vecākiem, kuri saderīgā viedtalrunī lejuplādējot Garmin Jr. lietotni var:

  • Skatīt bērna aktivitātes, miega, pienākumu izpildes datus un daudz ko citu. Tas ir lielisks veids, kā noteikt, vai ir nepieciešams samazināt ekrāna laika patēriņu, pielāgot gulētiešanas laiku, līdzsvarot pienākumus starp brāļiem un māsām un paveikt daudz ko citu.
  • Piešķirt pienākumus un ieplānot brīdinājumus, kas parādās displejā kā ikonas, ļaujot bērniem, kuri neprot lasīt, zināt, kas viņiem jādara. Šos pienākumus var iestatīt tā, lai tie atkārtotos katru nedēļu vai dienu, tādējādi palīdzot bērniem apgūt grafikus un atbildību.
  • Veicināt labu uzvedību, izmantojot virtuālās monētas, kuras bērni var apmainīt pret noteiktām atlīdzībām.
  • Vecāki lietotnē Garmin Jr. var aktivizēt režīmu “Kid Mode” (“Bērnu režīms”), lai dotu bērniem ierobežotu piekļuvi uzraudzīt un atzīmēt savus pienākumus, kā arī apskatīt jaunāko misiju savā lietotnē.

vívofit jr. 3 ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 89,99 EUR, un tagad tas ir pieejams vietnē Garmin.com.

Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top