Tehnoloģijas

Geimera istaba kosmosa kuģa stilā (Video)

Geimera istaba kosmosa kuģa stilā (Video)

Taizemes blogeris BANKII mājās izveidojis kosmosa kuģa interjeru no savas iecienītās datorspēles Star Citizen. Lai to izdarītu, viņš pilnībā pārveidoja vienu no savām istabām, pārvēršot to par futūristisku kosmosa kuģa kabīni.

Lai interjers izskatītos pēc nākotnes kosmosa kuģa, entuziasts pasūtīja atsevišķu karkasu, ko vispirms darbnīcā samontēja un pēc tam pa daļām nogādāja mājās. Telpas ieeja ir aprīkota ar automatizētām durvīm, kas atveras, tām tuvojoties.

Pretim “Pilota sēdeklim” BANKII novietoja trīs lielus televizorus, izliektu monitoru, vadības sistēmu un jaudīgu datoru ar RTX 3090 grafisko karti. Telpā ir arī papildu dators un pat neliela virtuve. Tas viss izmaksāja aptuveni 30 tūkstošus ASV dolāru.

Kas attiecas uz spēli Star Citizen, tā tika izlaista 2012. gadā kā kosmosa kuģa simulators vairākiem spēlētājiem. Tomēr tā joprojām ir alfa testēšanas stadijā, un spēlētājiem ir pieejama tikai neliela satura daļa. Maksa par spēles izstrādi pārsniedza 400 miljonus ASV dolāru, padarot Star Citizen par visdārgāko spēli pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top