Tehnoloģijas

Gemini Custody sāk sniegt blokķēdes domēnu “.crypto” uzglabāšanas pakalpojumus

Gemini Custody

Foto: Markus Winkler /Pixabay

Domēnu reģistrators Unstoppable Domains tagad ļauj uzglabāt blokķēdes domēnus “.crypto” dvīņubrāļu Vinklvosu servisā Custody.

Lietotāji var sākt saglabāt savas “.crypto” adreses pie Gemini Custody no 2020. gada 23. jūlija, ja tās ir iegūtas, izmantojot reģistratoru Unstoppable Domains. Serviss Gemini Custody sākotnēji bija iecerēts kriptovalūtu aktīvu uzglabāšanai regulējamā un drošā režīmā.

Par jaunā Gemini servisa pirmajiem klientiem kļuva tradicionālo domēnu DNS.101domain un EnCirca reģistratori, kas arī būs pirmie jaunā produkta tālākpārdevēji, – paziņoja Unstoppable Domains līdzdibinātājs Breds Kams.

Gemini kastodiālo servisu izmantošana ļaus reģistratoriem aizsargāt savus blokķēdes aktīvus. Kams pastāstīja, ka viņiem ir tradicionālas kompānijas, kuras nevēlas glabāt savus pašu domēnus.

Serviss Unstoppable Domains tika aktivizēts 2019. gada oktobrī, bet pats domēnu reģistrs “.crypto” ir balstīts uz Ethereum blokķēdes. Blokķēdes domēni ir savstarpēji aizstājami tokeni (NFT), kas izveidoti uz Ethereum bāzes un tiek saglabāti lietotāju makā, bet reģistrs ļauj lietotājiem pieslēgt jebkuru kriptovalūtu adresi pie sava domēna.

Kams arī paskaidroja, ka līdz ar Gemini Custody, domēnus “.crypto” iespējams glabāt tādos aparatūras makos – kā Ledger.

Pašlaik kompānija Unstoppable Domains ir reģistrējusi vairāk nekā 200 000 domēnu – tostarp kyber.crypto, switcheo.crypto, myetherwallet.crypto un meltemdemirors.crypto. Kompānijas investoru vidū ir arī riska kapitāla investors Tims Dreipers, kurš kripto industrijā kļuva plaši pazīstams, pateicoties SilkRoad bitkoinu iegādei.

Avots: Coinspot

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top