Visas ziņas

Prezentēts pirmais Genesis Electrified G80 elektromobilis

Pirmais Genesis elektromobilis
Uzlādējas dažās minūtēs, 500 km gaitas rezerve un ieskrējiens līdz 100 km/h 4,9 sekundēs, realizēta iespēja pārslēgties starp pilnpiedziņas un priekšpiedziņas režīmu.

Kompānija Genesis prezentējusi pirmo Dienvidkorejas luksusa zīmola elektromobili – Genesis Electrified G80. Kompānija pieņēmusi lēmumu pilnībā atteikties no hibrīdiem un uzreiz pāriet uz elektromobiļiem.

Pirmais Genesis elektromobilis
Genesis Electrified G80 gaitas rezerve sasniedz 500 km, turklāt uzlādes jauda ir 350 kW. Tas ļauj papildināt akumulatora baterijas kapacitāti no 10 līdz 80% tikai 22 minūtēs. Ieskrējiens no 0 līdz 100 km/h sporta režīmā prasa tikai 4,9 sekundes.

Automobilī realizēta iespēja pārslēgties starp pilnpiedziņas un priekšpiedziņas režīmu. Pēdējā gadījumā var samazināt nevajadzīgus jaudas zudumus. Automašīna aprīkota ar 19 collu diskiem, turklāt tā aprīkota ar saules paneļiem, kas atrodas uz jumta.

Pirmais Genesis elektromobilis
Funkcija Active Noise Control-Road, kas pašlaik atrodama tikai apvidus auto GV80, samazina troksni salonā, mērot un analizējot ceļa trokšņus. Automašīna aprīkota ar adaptīvu balstiekārtas sistēmu.
Genesis sola, ka papildu informācija tiks publicēta šogad vēlāk.

Avots: Carbuzz

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top