Mainings

Maininga gigants Giga Watt – bankrotējis

Giga Watt iesniedza bankrota pieteikumu.

19. novembrī viena no lielākajām Amerikas maininga un blockchain kompānijām Giga Watt iesniedza bankrota pieteikumu. Kompānijas pārstāvji apgalvo, ka tā ir “maksātnespējīga un nespēj nomaksāt parādus”. Saskaņā ar tiesas dokumentiem – Giga Watt pieder aktīvi par summu no 0 līdz 50 tūkstošiem dolāru. Saskaņā ar sākotnējo novērtējumu – kreditoru skaits nepārsniedz 50 cilvēkus, bet pašreizējās saistības tiek lēstas intervālā no 10 līdz 50 miljoniem dolāru.

Bez situācijas ar bankrotu – maininga firma, no ASV lielāko piecinieka, piedzīvo arī izlikšanu no Duglasas apgabala. Saskaņā ar Giga Watt ģenerāldirektora Džordža Tērnera, kurš vadīja mainingu Austrumu Venice un Mozesleikā, teikto – bankrota pieteikumu iesniedza direktoru padome un tas netika saskaņots ar viņa struktūrvienību. Viņš pats cīnījās par bankrotu jau pirms vairākiem mēnešiem, bet šī ziņa viņam izrādījās “pārsteigums”.

Kā raksta Сointelegraph – Giga Watt iepriekš bija zināma kā MegaBigPower. 2012. gadā to dibināja bijušais Microsoft programmatūras inženieris Deivs Karlsons. Saskaņā ar informāciju – par bitkoinu pirmoreiz viņš uzzināja 2010. gadā. 2017. gada jūlijā kompānija rīkoja ICO. Saskaņā ar iFiberOne datiem – Giga Watt emitēja tokenus maininga fermu ar vairāk nekā 30 megavatu jaudu, kā arī savas apakšstacijas būvniecības finansējuma piesaistei.

Vēl 2017. gada martā Karlsons apgalvoja, ka kompānijai “nav nepieciešamības” reģistrēties SEC, lai organizētu ICO, jo “pateicoties šiem tokeniem, cilvēki var iegūt piekļuvi elektriskajai infrastruktūrai, kuru nodrošina viņu maineri”.

Jāatzīmē, ka jau šī gada septembrī Karlsons “nemanot” pameta Giga Watt ģenerāldirektora amatu. Iespējams – tā iemesls bija tiesas prasība no advokātu kantora Silver Miller, kas apsūdzēja kompāniju par nelikumīga ICO rīkošanu, nereģistrējot attiecīgās regulējošās institūcijās.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top