Visas ziņas

Glassnode: Spekulanti tirgojas, bet holderi turpina uzkrāt bitkoinus

Bitkoina tirdzniecība marts 2021

Foto: Pixabay

2021. gadā tirgū pārsvarā cirkulē tie bitkoini, kas bija nopirkti mazāk nekā pirms trim mēnešiem. Tādi dati liecina, ka gandrīz visu darījumu dalībnieki bija spekulanti, kas orientējušies uz īstermiņa peļņas gūšanu. Par to teikts Glassnode pētījumā.

Pētnieki noskaidrojuši, ka 95% bitkoinu, kas šogad pārvietojās blokķēdē, bija nopirkti pēdējo trīs mēnešu laikā. Tikai 5% tirgū cirkulējošo monētu bija nopirktas pirms vairāk nekā 90 dienām.
Hodleri – vai nu vispār nepiedalījās operācijās, vai nu turpināja uzpirkt monētas pārskata periodā. Bitkoinu adreses, kuras nodarbojas ar uzkrāšanu kopš 2018. gada, pēdējo 6-12 mēnešu laikā ir ievērojami palielinājušas savas rezerves kriptovalūtā.

Glassnode kā hodlerus klasificē tos investorus, kuri BTC tur vairāk nekā 155 dienas. Šādi spēlētāji aktivizējas brīžos, kad tirgū atgriežas “lāču” tendence.

Viņi var pārdot nelielu daļu savu rezervju bitkoina skrējiena laikā, lai nopelnītu. Tomēr šī investoru kategorija atturas no kriptovalūtas pārdošanas masveidā, – uzsvēra analītiķi.

Pētījuma autori pievērsa arī uzmanību jauno bitkoina turētāju skaita straujajam pieaugumam. Saskaņā ar BitinfoCharts datiem – patlaban tīklā katru dienu transakcijas veic aptuveni 276 954 adreses.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top