Mainings

Japānas GMO Internet laidīs klajā programmatūru Zcash mainingam ar videokartēm

 

GMO Internet paziņojusi par Cryptknocker izlaidi

Japānas tehnoloģiju kompānija GMO Internet paziņojusi par Cryptknocker izlaidi – programatūras klienta kriptovalūtu mainingam uz algoritma Equihash bāzes, izmantojot grafiskos procesorus. Par to raksta CoinDesk.

GMO paziņojusi, ka jaunā programmatūra lietotājiem būs pilnībā bezmaksas, tomēr tās izstrādes izmaksu kompensācijai kompānija ieturēs 2% no maineru ienākumiem.

Tiek ziņots, ka Cryptknocker vispirms jau ir orientēta uz Zcash un citu kriptovalūut mainingu uz Equihash bāzes, izmantojot NVIDIA kartes. GMO arī apgalvo, ka tās produkts ir par 2% efektīvāks nekā cita analoga programmatūra.

Augustā GMO Internet mainīja prioritātes savā kriptovalūtu biznesā, piešķirot prioritāti maininga iekārtu tirdzniecībai. Ir arī zināms, ka GMO Internet atteicās no Bitcoin Cash (BCH) ieguves – jau jūlijā visas savas jaudas novirzot uz bitkoina (BTC) ieguvi.

Jāatzīmē, ka vasaras sākumā GMO Internet samērā īsā laika periodā prezentēja uzreiz divus jaunus mainerus ar 7 nm čipiem. Jūnija sākumā tika prezentēts GMO miner B2 – pirmais maineris, kas pilnībā izstrādāts Japānā, bet vēl pēc mēneša tika prezentēts jaudīgākais GMO miner B3.

Cryptknocker programmaturas lejupielāde pagaidam nav atrasta, tikko atradīsim – testēsim.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top