Mainings

GMO laiž klajā uzlabotu sava 7-nm ASIC mainera modeli

GMO miner

Pirmdien, 2. jūlijā, Japānas interneta gigants GMO laidis klajā jaunu, modernizētu sava 7-nm ASIC mainera modeli.

Iepriekšējais modelis – GMO miner B2 – jau ir izpārdots. Jaunais modelis – GMO miner B3 – sola parādīt augstāku hashrate bitkoina un Bitcoin Cash maininga gadījumā un tiek pārdots par tādu pašu cenu kā iepriekšējais, – 1999 $.

B3 GMO asicModelim B3 maksimālais hashrate līmenis ir 24 TX/sek., bet modelim Br – 33 TX/sek. B2 patērē 1950 W (81 W uz TX/sek.); B3 var darboties arī šajā līmenī, bet maksimāla hashrate (33 TX/sek.) gadījumā patērēs 3417 W (103 W uz TX/sek.).

Kompānija atzīmējusi, ka par paziņoto cenu pārdotie maineri nonāks pie pircējiem novembrī, un pēc pasūtītāja vēlēšanās modeli B2 var bez maksas nomainīt pret B3. GMO pieņem maksājumus dolāros, bitkoinus un Bitcoin Cash. Visi maineri tiek pārdoti ar 180 dienu garantiju. Cenā iekļauti divi barošanas bloki, piegāde apmaksājama atsevišķi.

Papildus lielākam hashrate – vēl viens jaunievedums mainera svaigajā modelī ir hashrate un patērējamās elektroenerģijas optimizācijas funkcija atkarībā no maininga sarežģītības. Kompānijas paziņojumā teikts:

GMO miner B2 pārdošanas periodā vairāki klienti lūdza pievienot hasrate iestatīšanas funkciju, tāpēc mēs paātrinājām ieplānoto funkcijas izstrādi, kas realizēta GMO miner B3 un ļaus uzstādīt optimālu jaudu un enerģijas patēriņu.

Jaunajai funkcijai ir divi režīmi: automātiskais un manuālais. Pirmais iestatīs hasrate atbilstoši elektroenerģijas izmaksām, kas “variējas atkarībā no maininga sarežģītības un hasrate globālo rādītāju izmaiņām”. Tam vajadzētu uzlabot maininga efektivitāti.

Turklāt GMO apstiprinājusi, ka modeļa B3 pircēji saņems visus papildu pakalpojumus, kas paredzēti B2. Tajos ietilpst programmatūras atjauninājums un operāciju statusa online monitorings.

Atgādināsim, ka maijā GMO iepazīstināja ar detalizētu sava maininga biznesa attīstības plānu, saskaņā ar kuru asiku piegādēm jāsākas šī gada oktobrī.

GMO maineru mājas lapa gmominer.z.com/en/

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top