Mainings

Cik bitkoinu samainojusi kompānija GMO kopš gada sākuma?

Japānas GMO maininga fermas kopš gada sākuma ieguvušas 2984 bitkoinus un 661 Bitcoin Cash. Tas minēts kompānijas darbības pārskatā pēc ceturkšņa pārskata rezultātiem, kuru citē Bitcoin.com.

GMO ieguves uzņēmumu hashrate pagājušajā mēnesī bija 459 PH/s – kas ir vairāk nekā jūlijā un jūnijā – pa 384 PH/s. Augustā kompānija ieguva 510 bitkoinus un 25 Bitcoin Cash, bet jūlijā – 568 bitkoinus.

Kā nopelnīt ar mainingu? GMO pieredze

Kompānijas pārskatā teikts, ka līdz gada beigām tā plāno palielināt savu jaudu līdz 800 PH/s – proti, gandrīz divas reizes.

Mūsu jauda kopš jūlija beigām aug – mēs veidojam vairāk maininga fermu un eksperimentējam ar dažādu ražotāju kriptovalūtu ieguves ierīcēm. Mūsu plāns ir paaugstināt mūsu rādītājus līdz 800 PH/s līdz decembra beigām.

Iegūto monētu kopējā summa kopš maininga sākuma bija 2984 BTC un 661 ВСН. Pēc pašreizējā kursa tie ir attiecīgi 18,94 un 0,32 miljoni.

Kompānija arī palaidusi tirdzniecības platformu Live Trading, kurā sākumā būs pieejama bitkoina, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XRP un kompānijas pašas valūtas GMO Coin tirdzniecība.

Aprīlī GMO paziņoja par bitkoinu nomas programmas palaišanu lietotājiem. Klientiem, kuri ieguldīs no 10 līdz 100 bitkoiniem, pēc 90 dienām sola atdot monētas plus attiecīgi 0,123 vai 1,23 BTC.

Japānas GMO maininga fermas

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top