Visas ziņas

Goldman Sachs plāno palaist kriptovalūtu uzglabāšanas servisu

Goldman Sachs kriptovalūtu uzglabāšana

Foto: Eric Rothermel / Unsplash.com

ASV investīciju banka Goldman Sachs nosūtījusi pieprasījumu par informācijas sniegšanu (RFI) saistībā ar digitālo aktīvu uzglabāšanas jautājumiem. Coindesk avots Goldman teicis, ka bankas plāni saistībā ar digitālo aktīvu uzglabāšanu “drīz kļūs acīmredzami”.

Goldman Sachs pieprasījums par digitālo aktīvu uzglabāšanu 2020. gada beigās tika nosūtīts vismaz vienam zināmam kripto kastodiālam servisam.

Avots Goldman paziņoja, ka bankas iniciatīva digitālo aktīvu jomā ir “plašākas digitālās stratēģijas daļa” – atsaucoties uz ASV Naudas apgrozības kontroles pārvaldes (OCC) vēstuli. Regulators toreiz paziņoja, ka bankas var aktivizēt nodas un izmantot stablecoin “pieļaujamām maksājumu operācijām”.

Kripto kastodiālais serviss Anchorage no Sanfrancisko saņēma no OCC nacionālās bankas licenci. Anchorage prezidents Diogo Monika intervijā teica, ka regulējošo institūciju apstiprinājums palīdzēs piesaistīt kriptovalūtu tirgum lielos institucionālos spēlētājus.

Kad viņam pajautāja par lielo Amerikas banku – JPMorgan, Goldman, kas iepriekš bija interesējušās par kriptovalūtu uzglabāšanu un dalības perspektīvām, – Monika atbildēja: “Ar tām visām mēs risinām sarunas”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top