Tehnoloģijas

Kompānija Google paziņojusi par izmaiņām drošības iestatījumos

Vienkāršots inkognito režīms Google

Foto: Rajeshwar Bachu/Unsplash

Tiek pastiprināti konfidencialitātes nodrošināšanas pasākumi.

Kompānija Google paziņojusi par izmaiņām drošības iestatījumos. Lietotāju konfidenciālā informācija tagad servisos tiks saglabāta īsāku brīdi.

Tavi dati internetā

Lietotāja darbību izsekošanas iestatījumos Google Account (profils Google) darbojas automātiska atrašanās vietas vēstures un lietotņu un tīmekļa meklēšanas vēstures dzēšana pēc 18 mēnešiem.

 

ezgif 2 bbe51124cd2c

 

Turklāt sākusi darboties YouTube datu automātiskas dzēšanas funkcija. Jauniem kontiem un lietotājiem, kuri pirmoreiz ieslēguši skatījumu vēstures saglabāšanu YouTube, informācijas saglabāšanas termiņš būs 36 mēneši.

Izstrādātāji ir vienkāršojuši piekļuvi drošības iestatījumiem, izmantojot Google meklēšanu, un pāreju inkognito režīmā pārlūkā, kā arī uzlabojuši konfidencialitātes iestatījumus. Pāreja inkognito režīmā kļūst ļoti vienkārša – jānospiež un jāpatur profila fotoattēls. Funkcija jau ir pieejama lietotnēs Google un Google Maps iOS, tuvākajā laikā tā parādīsies arī citās lietotnēs.

ezgif 2 788c57758dd9

Atrašanās vietu vēstures, lietotņu un tīmekļa meklēšanas vēstures automātiska dzēšana sāka darboties pagājušajā gadā. Lietotājs var iestatīt funkciju tā, lai šie dati – tostarp balss pieprasījumi, tiktu automātiski izdzēsti no Google pēc 3 vai 18 mēnešiem. Tagad darbību izsekošanas iestatījumos automātiskā dzēšana darbojas pēc noklusējuma.

Avots: Google

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top