Tehnoloģijas

Google atcels 2018. gadā ieviesto kripto biržu reklāmas aizliegumu

Google atļau kriptovalūtu reklāmu

 

2018. gadā ASV IT gigants Google savās platformās aizliedza kriptovalūtu maku un biržu reklāmu. Taču tagad kompānija ir nolēmusi mainīt stratēģiju un ir gatava atcelt aizliegumu jau no 3. augusta, bet pagaidām tikai Amerikas jurisdikcijā.

Google atbalsta dienests paziņoja, ka tirdzniecības platformas un kripto servisi varēs publicēt reklāmas saturu pēc tā pārbaudes.

Biržām jābūt reģistrētām FinCEN vai kādā no valsts štatiem kā maiņas servisam. Tādas kompānijas – kā Paxos un Anchorage – varēs reklamēt savus pakalpojumus un produktus Google platformu lietotājiem.

Tomēr IT kompānija pagarinās aizliegumu publicēt jebkuru reklāmas saturu, kas pārstāv decentralizētās finansēšanas tirgu DeFi. Preses centrā uzsvēra, ka informācijas publicēšana par tokenu izvietošanu un DeFi projektiem joprojām ir aizliegta interneta lietotāju riska dēļ.

Google administrācija 2018. gada pavasarī aizliedza jebkādu kripto produktu reklāmu. Šādu lēmumu izraisīja kompānijas vēlme aizsargāt savus lietotājus.

Tā paša gada rudenī Google savam reklāmas resursam pielaida regulatoru licencētas Japānas un ASV kripto biržas.

No 2021. gada 8. jūlija gigants sola sniegt jaunu prasību sarakstu biržām. Ikviena tirdzniecības platforma, kas atbilst noteiktajiem kritērijiem, varēs reklamēt savus pakalpojumus globālā tīmekļa Amerikas segmentā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top