Visas ziņas

Huawei viedtālruņos ar SoC Kirin neizdodas vairs arī manuāli uzstādīt Google lietotnes

Google pilnībā nobloķē Huawei

Foto: Alex Escu/Unsplash.com

Spriežot pēc visa – kompānija Google bloķējusi iespēju Huawei ierīcēs instalēt kompānijas lietotnes.

ASV sankciju dēļ Huawei jau vairāk kā gadu ir spiesta izlaist flagmaņus un vienkāršākus jaunos viedtālruņus bez instalētām Google lietotnēm un servisiem. Tomēr lietotāji atrada veidus, kā to apiet, un Google lietotnes uzstādīja manuāli. Tagad manuāla uzstādīšana ir problemātiska.

Problēmai uzmanību pievērsa kāds sociālā ziņu resursa Reddit lietotājs. Viņš iepriekš bija manuāli lejupielādējis APK instalēšanas failus, Google Maps un arī citas lietotnes. Tomēr nesen šis triks cietis neveiksmi.

Mēģinot uzstādīt Google Maps jaunāko versiju viedtālrunī, parādījās paziņojums par instalēšanas kļūdu, un kā iemesls minēts šis: “Šī lietotne nav saderīga ar jūsu ierīces CPU”, lai gan tās pašas lietotnes iepriekšējai versijai tajā pašā viedtālrunī tādas problēmas nebija.

Lietotājs notestēja Google lietotņu jaunāko versiju  “daudz vecākā” Samsung viedtālrunī un instalēšana noritēja “ideāli”. Viņš arī pamēģināja šīs pašas atjauninātās Google lietotnes instalēt citās Huawei ierīcēs – tostarp Huawei P30, P20, P40 un tā tālāk. Un visos gadījumos instalēšana Huawei viedtālruņos neizdevās “nesaderīga CPU” dēļ.

Huawei un Google šai sakarā vēl nav sniegušas oficiālus komentārus.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top