Visas ziņas

No Google Play tiks dzēstas kriptovalūtu maininga aplikācijas

Korporācija Google publicējusi jaunu noteikumu redakciju Android lietojumprogrammu izstrādātājiem

Korporācija Google publicējusi jaunu noteikumu redakciju Android lietojumprogrammu izstrādātājiem, saskaņā ar kuru aizliegums attieksies uz vairākām jaunām programmu kategorijām, tostarp bitkoina un citu kriptovalūtu maininga aplikācijām.

Jūnijā analogi rīkojās kompānija  Apple, dzēšot no sava App Store ne tikai kriptovalūtu maininga aplikācijas, bet arī programmas, kas piedāvā digitālo valūtu apmaiņā pret uzdevumu izpildi – piemēram, publikāciju izvietošanu sociālajos tīklos. Tai pašā laikā aizliegums neskāra ar mākoņu mainingu saistītās lietojumprogrammas.

Šobrīd Play Store ir daudzas programmas kriptovalūtu ieguvei ar viedtālruņiem, bet tuvākajā laikā tās ir jādzēš. Jāatzīmē, ka maininga fermu pārvaldības lietojumprogrammas paliks veikalā.

Tika aizliegtas arī lietojumprogrammas, kas palīdz pirkt vai izgatavot sprāgstvielas, šaujamieročus un munīciju. Google parūpējās arī par bērniem – tagad aizliegtas programmas, kas piesaista mazos lietotājus, bet ietver saturu pieaugušajiem.

Meklēšanas gigants pievērsa uzmanību arī daudzām gandrīz vienādām programmām. Tagad ir aizliegtas programmas, kuras izveidojuši automatizēti servisi un publicējuši tāda servisa operatori. Google pārstāvji šo aizliegto programmu kategoriju apraksta kā “lietojumprogrammu kopijas ar ļoti līdzīgu satura un lietotāja pieredzi”.

Turklāt aizliegtas tiks arī lietojumprogrammas ar pastiprinātu reklāmu, kurās pēc jebkuras lietotāja darbības programma parāda reklāmu, kā arī programmatūras kategorija, kas apzināti maldina lietotājus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top