Tehnoloģijas

Pakalpojumā “Google Stadia” būs pieejamas bezmaksas 30 minūšu izmēģinājuma spēles?

Spēļu straumēšanas pakalpojums “Google Stadia” ir pievienojis bezmaksas izmēģinājuma spēļu atbalstu, piedāvājot bezmaksas trīsdesmit minūšu spēles izmēģinājuma iespēju pirms izlemjat, vai vēlaties tērēt līdzekļus, lai spēli iegādātos.

Piemērs – “Hello Engineer” ir jauna bezmaksas spēle Pro līmeņa abonentiem, taču pārējiem tā maksās 20 ASV dolārus. Taču zem spēles pirkuma/pasūtījuma opcijas ir jauna poga – “Bezmaksas spēles izmēģinājums”, kas ļauj spēlēt šo spēli bez maksas 30 minūtes.

Kad sāksiet spēlēt šo spēli bezmaksas versijā, atpakaļskaitīšanas taimerī varēsiet redzēt spēles laiku, un taimera darbība neapstāsies arī tad, ja spēli uz brīdi apturēsiet. Pēc trīsdesmit minūtēm jums tiks piedāvāta iespēja iegādāties spēli, vienlaikus saglabājot pašreizējo spēles progresu.

Kompānija “Google” vēl nav oficiāli sniegusi ziņas par šo jauno pakalpojuma iespēju, un nav arī nekas teikts par to, vai šī iespēja attieksies arī uz citām spēlēm, bet tā šķiet lieliska ideja, jo spēles izstrādātājiem nebūs jāizveido atsevišķas nelielas spēles versijas un arī spēlētājiem būs savas priekšrocības, jo 30 minūtes parasti ir vairāk nekā pietiekami, lai saprastu, vai spēle patiks un ļaus vieglāk pieņemt lēmumu, vai vēlaties iegādāties spēli.

Spēles no Google Stadia

Nikita Kachanovsky/Unsplash

 

Avots: 9to5google

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top