Tehnoloģijas

Google un Alibaba iesniegušas pieteikumus kripto tirdzniecības licences saņemšanai

Google un Alibaba vēlelas tirgot kriptovalūtu

Foto: Yayimages

Singapūras Monetārās politikas pārvaldes (MAS) vadītājs Sopnedu Mohanti pastāstījis, ka viņa pārstāvētais resors cenšas strādāt pie tā, lai radītu biznesam labvēlīgu lietišķo klimatu – tostarp tiem uzņēmējiem, kuri strādā ar finanšu inovācijām – tādām kā blokķēde un kriptovalūtas. Mohanti uzskata, ka tieši tāpēc MAS jau tagad izskata vairāk nekā 300 pieteikumus no dažādām kompānijām, lai saņemtu atļaujas maksājumu īstenošanai ar inovatīvām metodēm, kā arī licences tirdzniecības operāciju veikšanai ar kriptovalūtām.

Interesanti, ka starp minēto licenču saņemšanas pieteikumu iesniedzējiem tika minētas dažādas juridiskās personas, kas ietilpst Alibaba ekosistēmā, kā arī Alphabet, kura ir Google piederoša  kompānija. Mohanti uzsvēra:

“Licences saņemšana nav vienkāršs process, un mēs garantējam, ka visas tās kompānijas, kas rezultātā tādas licences saņems MAS, ir droši pakalpojumu provaideri attiecīgos virzienos”.

MAS licenču izsniegšana balstās uz Aktu par maksājumu pakalpojumiem, kas ir visaptverošs likumdošanas dokuments, kurā iekļauts apraksts par finanšu transakciju īstenošanu, kā arī to pirkšanas un pārdošanas darījumiem. Kompānijas, kuras jau ir iesniegušas pieteikumus, bet vēl joprojām atrodas licenču saņemšanas procesā, var atteikties sniegt ierobežotu pakalpojumu spektru ar digitālajiem aktīviem – kamēr turpina izskatīt to iesniegumus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top