Visas ziņas

GoPro Hero 9 Black maksās gandrīz 500 eiro

Kāda būs GoPro 9 Black cena

Foto: Valentin Valkov/shutterstock.com

Jaunums būs par aptuveni 10% dārgāks par tā priekšgājēju

Insaiders Roland Quandt, kurš internetā iepriekš publicēja kameras GoPro Hero 9 Black oficiālos renderus arī pastāstīja par tās parametriem un cenu. Diemžēl, kā jau tas bieži mēdz būt, jaunais modelis būs dārgāks par pašreizējo.

Saskaņā ar informatora datiem – GoPro Hero 9 Black cena būs 480 eiro.  Salīdzinājumam – Hero 8 Black cena Eiropā pārdošanas sākumā pagājušā gada oktobrī bija 430 eiro. Proti – jaunums būs par aptuveni 10% dārgāks par tā priekšgājēju.

Vai tas ir daudz vai maz – to lai izlemj lietotāji paši, taču GoPro Hero 9 Black daudzējādā ziņā būs labāks par līdzšinējās paaudzes modeli. Pirmkārt, tai būs lielāks (un turklāt krāsains) frontālais ekrāns – tā diagonāle būs 1,4 collas. Otrkārt, būs jauns attēla sensors ar 23,6 megapikseļu izšķirtspēju un jauns video filmēšanas režīms – 5120 x 2880 pikseļi ar frekvenci 30 k/s. Visbeidzot – palielināsies akumulatora baterijas kapacitāte – līdz 1720 mAh (aptuveni par 40%). Ja pie viena parādīsies jauns procesors un tiks atrisinātas pārkaršanas problēmas – tad GoPro Hero 9 Black nepārprotami pārspēs savu priekšgājēju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top