Tehnoloģijas

“GoPro Hero 10 Black” – 4K ar 120 FPS un HyperSmooth 4.0 stabilizācija par 550 ASV dolāriem

 

GoPro Hero 10 Black pirmizrāde

Kompānija “GoPro” ir prezentējusi jaunās paaudzes videokameru “GoPro Hero 10 Black”. Videokameras modeļa cena ir 550 ASV dolāri.

Pēc ražotāja teiktā, videokamera nodrošina video uzņemšanas kvalitāti jaunā līmenī. Kamerai ir 23,6 megapikseļu attēlu sensors un HyperSmooth 4.0 stabilizācijas sistēma.

“GoPro Hero 10 Black” videokamera ir aprīkota ar GP2 procesoru. Tā atbalsta video ierakstīšanu ar maksimālo izšķirtspēju 5,3K pie 60 kadriem sekundē. Video izšķirtspēja ir 4K UHD ar 120 FPS un 2,7K ar 240 FPS. Ir iespējams saglabāt atsevišķus video kadrus no uzņemtā video. Iegūtā kadra izšķirtspēja ir attiecīgi 19,5 MP un 15,8 MP 5K un 5,3K formātos.

Izmantojot HyperSmooth 4.0 tehnoloģiju, slīpuma leņķa ierobežojums ir palielināts no 27 līdz 45 grādiem, kas nodrošina vēl labāku attēla stabilitāti. Ražotājs arī apgalvo, ka ir uzlabojis horizonta izlīdzināšanas tehnoloģiju. Tiešraides straumēšana, izmantojot HyperSmooth 4.0 tehnoloģiju, ir iespējama ar FHD izšķirtspēju.

Failus var pārsūtīt, izmantojot Quick programmatūru vai USB kabeli. Otrajā gadījumā failu pārsūtīšanas ātrums palielinās par pusotru reizi. Kamerai ir simteriska savienojuma ligzda, kā arī ir GPS, Wi-Fi, Bluetooth savienojums. Videokamerai ir 1720 Ah akumulators, trīs troksni slāpējoši mikrofoni, ir nodrošināta aizsardzība pret mitrumu un RAW foto formāta atbalsts.

Avots: Gopro

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top