Tehnoloģijas

GoPro Hero 8 Black platleņķa tīmekļa kamera

GOPRO Atjauninājums 2020

Foto: Mohd Syis Zulkipli/shutterstock.com

Iespējams, ka jūs nevarējāt lietot savu jauno “GoPro Hero 8 Black” kameru tik daudz, cik bijāt plānojuši, ņemot vērā konovīrusa pandēmiju. Labā ziņa ir tā, ka tagad jums būs iespēja ar jauno “GoPro” beta programmatūru “GoPro Hero 8 Black” lietot kā platleņķa tīmekļa kameru.

Lai savienotu “Hero 8 Black” ar “Mac” operētājsistēmu, jums būs jālejuplādē kameras jaunākā programmaparatūra un “GoPro” jaunā tīmekļa darbvirsmas lietotne. Programmatūra nodrošina kameras savietojamību ar “Zoom”, “Microsoft Teams”, “Google Meet”, “Discord” un “Bluejeans”. Tāpat kamera arī atbalsta “Webex”, “Skype”, “Facebook Rooms”, “Messenger” un “Slack”, ja vien tiem piekļūstat “Chrome” pārlūkā. Tāpat “GoPro” drīzumā atbalstīs arī “Windows” operētājsistēmu.

Arī iepriekš “GoPro” varēja izmantot kā tīmekļa kameru, taču ar jauno programmatūru tas ir daudz ērtāk. Lai gan nebūs nodrošināta tāda pat attēlu kvalitāte kā, izmantojot kādu no “Canon” vai “Fujifilm” kamerām, tomēr ar “Hero 8 Black” platleņķa objektīvu un īpašo stiprinājuma ekosistēmu jūs varēsiet ērti uzņemt arī fotoattēlus. “GoPro” tīmekļa kamera būs noderīga arī tiem, kuri nodarbojas ar fitnesa nodarbību rīkošanu tiešsaistē.

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top