Tehnoloģijas

GoPro Hero11 Black — trīs kameras ar 27 MP sensoru un 5,3 K atbalstu

GoPro Hero11 Black

Kompānija GoPro ir paziņojusi, ka laiž klajā trīs kameras Hero11 Black sērijā. Būs pieejams kameras bāzes modelis, kā arī Mini un Creator Edition kameras versijas.

Visas trīs jaunās kameras ir aprīkotas ar 1/1,9” optiskā formāta attēlveides sensoru ar 27 MP izšķirtspēju. Katrai GoPro Hero11 versijas kamerai ir HyperSmooth 5.0 attēla stabilizācija. Šī funkcija ļauj stabilizēt video.

GoPro Hero11 Black var uzņemt video 5,3 K formātā ar ātrumu 60 kadri sekundē ar malu attiecību no 8 līdz 7. Kamera atbalsta arī 4K un 2,7 K ar maksimālo ātrumu attiecīgi 120 kadri/s un 240 kadri/s. Tiek iedarbināta horizontāla kameras bloķēšana, kad  kamera ir sasvērta.

Bāzes modelis ir aprīkots ar diviem ekrāniem – vienu aizmugurē un vienu priekšā. Mini versijai nav displeja, tāpat arī nav GPS, tīmekļa kameras režīms un atbalsts fotografēšanai pēc saraksta. Creator Edition piedāvā lietotājiem Volta Hand Grip, Media Mod un Light Mod.

Tāpat kā iepriekš, GoPro Hero11 Black var lietot zem ūdens. Visas kameras ir iegremdējamas līdz 10 m, Enduro akumulators nodrošina enerģiju un ir izturību pret aukstumu.

Cena un kad to gaidīt

GoPro Hero11 Black un Creator Edition jau tiek pārdotas par attiecīgi 500 un 700 ASV dolāriem. GoPro Hero11 Black Mini cena ir 400 ASV dolāri. Bet lētākā no jaunajām kamerām pārdošanā nonāks 25. oktobrī.

Avots: Gopro

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top