Visas ziņas

Gram Asia pārdos Telegram tokenus trīs reizes dārgāk par ICO cenu

Gram Asia pārdos Telegram tokenus trīs reizes dārgāk par ICO cenu
Saskaņā ar Bloomberg 3. jūlija ziņojumu, Dienvidkorejas Gram Asia pārdos tiesības uz Gram  4,00 ASV dolāri par tokenu.

Piedāvātā pārdošanas cena ir trīs reizes lielāka par sākotnējo $1.33  cenu Gram otrā sākotnējā koina piedāvājuma (ICO) kārtā 2018. gada martā.

Pārdošana 10. jūlijā acīmredzot notiks tikai Japānas kriptovalūtas maiņas platformā Liquid, kā norādīts tās mājaslapā.

Citējot e-pastu no platformas, Bloomberg ziņo, ka lietotāji, kuri pērk Gram ar platformas vietējo tokenu QASH, saņems 0,50 ASV dolāru atlaidi par katru tokenu.

Tokena Gram nākotnes cenas aplēses ir atšķirīgas, bet parasti tās ir no 2,10 līdz 8,00 ASV dolāriem, liecina Krievijas pētījumu aģentūras Aton pētījums.

Lai gan Liquid sākotnēji 11. jūnijā paziņoja, ka organizēs pārdošanu, “Telegram” tuvs avots pavēstīja Cointelegraph, ka Liquid un Telegram savstarpēji nav saistītas. Avots vēl piebilda, ka tikai 11. jūnijā no preses relīzes pirmo reizi uzzināja par Gram Asia.

Turklāt Telegram investors komentēja, ka nevienam nav tiesību pārdot Gram tokenus pirms to oficiālās laišanas apritē. Saskaņā ar tokena pirkuma līgumu pircējs piekrīt:

“Neveikt citu maiņas darījumu vai arī neslēgt citu līgumu, kas pilnībā vai daļēji var radīt jebkāda veida ekonomiskas sekas investīcijas līguma īpašumtiesībām.”

Gram tiks laists apritē Telegram atvērtajā tīklā, kas ir atvērtā atvota decentralizēts tīkla projekts, ziņapmaiņas lietotne Telegram. Šis pakalpojumu  sniedzējs ar vairāk nekā 200 miljoniem lietotāju, līdz 2019. gada 3. ceturkšņa beigām plāno laist klajā Gram tokenus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top