Visas ziņas

Gram vērtība un kā Liquid izpilddirektors izskaidro situāciju ar tokenu izvietošanu biržā

Gram vērtība un Liquid izpilddirektors paskaidrojis neērto situāciju ar tokenu izvietošanu biržāTīkla Telegram Open Network (TON) natīvā tokena vērtība atrodas diapazonā 2,1$-8$. diapazona vidējā vērtība – 5,1 $. Par to ziņo Forbes, atsaucoties uz investīciju kompānijas “Aton” pārskatu.
Līdz 20208. gadam Gram cena var sasniegt 15$-30$, bet kapitalizācija – 68$-135$, raksta izdevums. Tomēr veiktie aprēķini ir absolūti teorētiski, jo TON vēl nav pat laists apgrozībā – brīdina analītiķi.

“Aton” analītiķi ir izmantojuši kvantitatīvo naudas teoriju, izskatot Gram kā valūtu, un nevis kā vērtspapīru – apgalvo Forbes.

“Nav iespējams noteikt kriptovalūtas patieso vērtību (ņemot vērā kriptovalūtas ierobežoto praktisko lietošanu un šobrīd relatīvi zemo pielietojuma līmeni)” – izdevums citē pārskatu.

Atzīmēsim, ka aprēķini tika veikti, ņemot vērā  ICO, kopējo emisiju, aprites ātrumu un potenciālo lietotāju skaitu. Saskaņā ar dažām prognozēm – 2021. gadā Telegram izmantos 675 milj. cilvēku. Forbes apgalvo, ka “Aton”, kas it kā iegādājusies tokenus Gram ICO pirmajā raundā (0,38$), iecerējusi to pārdot par otrā raunda cenu (1,33$), jo kompānijas investori nervozē TON aktivizēšanas novilcināšanas dēļ. Tādā gadījumā darījuma ienesīgums var būt 250%, lai gan kompānijā noliedz informāciju par tādiem plāniem.

Šonedēļ arī kļuvis zināms, ka 10. jūlijā kripto biržā Liquid tiks veikta tokenu Gram publiska iepriekš pārdošana, bet pārdevējs būs kompānija Gram Asia. Tirdzniecības platformas izpilddirektors (CEO) Maiks Kajamora tad apstiprināja, ka ierobežota tokenu pārdošana pirms galvenā tīkla aktivizēšanas atbilst Telegram stratēģijai.
Turklāt Liquid – apgalvoja Kajamora – tirdzniecība nebūs pieejama līdz oktobrim, bet savāktie līdzekļi tiks uzglabāti stablecoin USDC. Tādējādi pircējiem, acīm redzot, plānots piedāvāt sava veida aktīva fjūčerus.
Tomēr drīz vien kāds no Telegram investoriem, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti, paziņoja, ka tamlīdzīga iepriekšēja pārdošana ir pretrunā ar TON izstrādātāju plāniem, bet par kompāniju Gram Asia viņš dzird pirmoreiz, lai gan tā nodēvējusi sevi par lielāko tokenu turētāju Āzijā.

Vēlāk sarunā ar Cointelegraph Kajamora atzina, ka Telegram nav nekāda sakara ar izvietošanu Liquid: darījums noslēgts tikai starp biržu un Gram Asia, kas it kā ir inkubators projektam TON.
Viņš apsolīja, ka Liquid publicēs detalizēts paskaidrojumu saistībā ar iepriekšējo pārdošanu, bet tokena cena tiks publicēta nedēļu pirms kampaņas sākuma, pie kuras piekļuve tiks ierobežota vairāk nekā valstu rezidentiem, tostarp ASV un Japānas.
Atgādinām – iepriekš The Block analītiķis izteica šaubas par tokenu Gram pirkšanas lietderību kopumā, kā arī uzsvēra, ka iespēja izvietot Liguid izklausās “pilnīgi neprātīgi”.
Paredzams, ka TON palaišana notiks 31. oktobrī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top