Visas ziņas

Grāmatas par Vinklvosiem autors pievienojies seriālam “Miljardi”

Grāmatas “Bitkoinu miljardieri” autors Ben Mezrich pievienojies populārajam Showtime seriālam “Billions” (Miljardi) kā producents konsultants. Šis solis var liecināt to, ka gaidāmajās epizodēs var parādīties vairāk sižetu par kriptovalūtām.

“Bitkoinu miljardieri” ir bestsellers, kurā aprakstīta dvīņu Vinklvosu dzīve un straujā izaugsme kripto industrijā. 2017. gadā dvīņi tika atzīti par “pasaulē pirmajiem bitkoinu miljardieriem”.

Mezrich par Taileru un Kameronu Vinklvosiem pirmoreiz rakstīja savā 2009. gada grāmatā “Miljardieri pret pašu gribu: kā tika radīts Facebook, stāsts par seksu, naudu, ģenialitāti un nodevību”. Šī grāmata kļuva par filmas “Sociālais tīkls” pirmavotu. 2004. gadā dvīņi iesūdzēja tiesā Facebook ģenerāldirektoru Marku Zakerbergu – apgalvojot, ka viņš nozadzis viņu Facebook ideju, kad viņi bija studenti Hārvardā. 2008. gadā Zakerbergs samaksāja Taileram un Kameronam 65 milj. $ un 1,25 milj. $ Facebook akcijās. 2013. gadā dvīņi daļu šīs naudas (11 milj. $) izmantoja bitkoina iegādei – tolaik diezgan riskants ieguldījums, kas rezultātā kļuva par viņu visveiksmīgāko investīciju.

Grāmata “Bitkoinu miljardieri” (Bitcoin Billionaires)

Grāmata “Bitkoinu miljardieri” (Bitcoin Billionaires)

Foto 23.07.2019 WHSmith veikals UK

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top