Tehnoloģijas

Fanu iecienītā Gran Turismo sērija šodien atgriežas ar jauno spēli Gran Turismo 7

Fanu iecienītā Gran Turismo sērija šodien atgriežas ar jauno spēli Gran Turismo 7

Šodien, 4. martā, viena no visilgāk gadītākajām videospēļu sērijām uz PlayStation konsolēm Gran Turismo šodien beidzot atgriežas ar spēles Gran Turismo 7 izdošanu. Spēli radījusi Japānas izstrādes studija Polyphony Digital.

Viena no gaidītakājām video spēlēm Gran Turismo 7 ir pieejama gan PlayStation 4, gan PlayStation 5 konsolēm. Videospēli noteikti ir iecienījuši autosacīkšu un automobiļu kultūras cienītāji, un tā ļauj spēlētājiem izbraukt pa visas pasaules trasēm ar simtiem automobiļu dažādos snieguma līmeņos. Ar Gran Turismo 7 šī videospēļu sērija svin 25. gadadienu.

Brauciet ar simtiem automobiļu pa visu pasauli

Videospēles pamatā ir reāla un iegrimstoša autosacīkšu pieredze, ar kuru tā bijusi pazīstama kopš pirmās spēles debijas pirmās paaudzes PlayStation konsolēs 1997. gadā. Šajā spēlē pieejami vairāk nekā 420 automobiļi, un spēlētāji ar tiem var doties braucienos pa 94 trasēm 34 dažādās vietās pasaulē. Starp tām ir leģendārā Nirburgringas trase Vācijā, Daytona International Speedway trase Floridā, kā arī Circuit de la Sarthe, kas pazīstama ka Lemāna.

Fanu iecienītā Gran Turismo sērija šodien atgriežas ar jauno spēli Gran Turismo 7

Veltījums katram automobiļu entuziastam

Videospēlē Gran Turismo 7 sev kaut ko atrast spēs ikviens – darbības trasē ir tikai vien daļiņa no tā, kas spēlētājus sagaida šajā spēlē.

Automašīnu dizaineriem videospēle piedāvā Livery Editor, kas sniedz iespēju radīt unikālu dizainu videospēlē pieejamajiem automobiļiem – iespējams arī augšupielādēt pašu veidotus dizainus, izmantojot Gran Turismo mājaslapu. Atgriezies arī Scapes režīms, kas pirmo reizi tika nodrošināts Gran Turismo Sport, un tas ļauj spēlētājiem fotografēt savus automobiļus vairāk nekā 2500 vietās visā pasaulē, tostarp pie Gizas piramīdām, Kolizeja un uz Zelta vārtu tilta.

Tiem, kuri vēlas vēl dziļāk iegrimt autosacīkšu kultūrā un vēsturē, Gran Turismo 7 arī piedāvā Museum režīmu, kas ļauj spēlētājiem iepazīties ar katra videospēlē iekļautā autoražotāja bagāto vēsturi.

Fanu iecienītā Gran Turismo sērija šodien atgriežas ar jauno spēli Gran Turismo 7

Patiesa nākamās paaudzes demonstrācija PlayStation 5 konsolēm

Gran Turismo 7 ir pirmā sērijas videospēle, kas izdota PlayStation 5 konsolēm, un videospēle lieliski izmanto nākamās paaudzes konsoles iespējas. Viens no lielākajiem uzlabojumiem PlayStation 5 ir DualSense tālvadības pults izmantošana. Pateicoties pults taktilajai saitei, spēlētāji var sajust atšķirīgās tekstūras zem riepām un precīzi pielietot bremžu sistēmas darbību, izmantojot adaptīvos trigerus, lai panāktu tādu autosacīkšu pieredzi, kāda iepriekš nav bijusi iespējama.

Pateicoties PlayStation 5 3D audio sistēmai, spēlētāji spēs precīzi noteikt skaņas avotu un pretinieku atrašanās vietu, viņus pat neredzot. Turklāt PlayStation 5 apstrādes jauda nodrošina gandrīz tūlītēju ielādi, kā arī vēl nebijušu un dabisku vizualizāciju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top