Tehnoloģijas

Hakeru grupējums Anonymous ir paziņojis par Krievijas enerģētikas uzņēmuma mājaslapas uzlaušanu

Hakeru grupējums Anonymous ir paziņojis par Krievijas enerģētikas uzņēmuma mājaslapas uzlaušanu un piekļuvi 10 miljoniem failu un vēstuļu

Hakeru grupējums Anonymous, kurš kopš situācijas saasināšanās Ukrainā pieteicis kiberkaru Krievijas valsts organizācijām, ir nācis klajā ar vēl pāris paziņojumiem.

Pirmkārt, Anonymous paziņoja par Krievijas enerģētikas kompānijas “Electrocentromontazh” mājaslapas uzlaušanu, publicējot informāciju vietnē Distributed Denial of Secrets. No 2020. gada līdz 2022. gada aprīlim tika nopludināti 1,23 miljoni e-pasta ziņojumu ar kopējo apjomu 1,7 TB. Datubāzē ir iekļauta desmitiem darbinieku, tostarp Maskavas filiāles direktora Konstantīna Morozova, darba sarakste, oficiālie dokumenti, rēķini, čeki, izraksti, iekārtu aprēķini, ražošanas plāni.

Uzņēmums “Electrocentromontazh” darbojas kopš 1940. gada, uzņēmums projektē, testē, būvē, uzstāda un apkalpo elektroiekārtas elektroenerģijas ražošanas un pārvades objektos vairāk nekā 25 Krievijas reģionos.

Otrkārt, Anonymous apgalvo, ka divu mēnešu laikā hakeru grupa ir nopludinājusi 10 miljonus failu un e-pastu no Krievijas (neskaitot informāciju no datu bāzēm).

Nesen Anonymous paziņoja, ka ir uzlauzta viena no Gazprom uzņēmuma vietnēm un nopludināti vairāk nekā 700 GB datu, kā arī Krievijas pareizticīgās baznīcas labdarības mājaslapa.

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top