Tron

Hardfork TRON notiks šonedēļ. Kā tas iespaidos cenu?

Hardfork TRON notiks šonedēļ. Kā tas iespaidos cenu

Šonedēļ visas kripto kopienas uzmanība būs pievērsta Ethereum hardforkam, kas notiks 28. februārī vai 1. martā. Bet tai pašā laikā notiks cits svarīgs notikums – TRON atjauninājums. Hardforki un tīkla atjauninājumi tradicionāli provocē “vēršu” noskaņojumu, bet – ņemot vērā neseno visa kripto tirgus straujo lejupslīdi – šoreiz nevar pārliecinoši prognozēt pieaugumu.

Projekta dibinātājs Džastins Sans Twitter raksta, ka blokķēde piedzīvos 4 galvenos atjauninājumus un varēs sniegt lietotājiem jaunas iespējas.

Multiparakstu un kontu pārvaldes sistēmas atjauninājums piešķirs transakcijām lielāku aizsargātības līmeni. Sans uzskata, ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs institucionāļu piesaistei un dalībai. Tai pašā laikā sadarbība ar BitGo sagatavos Tron darbam ar institucionālajiem spēlētājiem.

Multiparaksts, kontu menedžeris un kastodiālais serviss – trīs svarīgākās institucionāļu prasības. Pēdējā laikā mēs esam saņēmuši daudzus pieteikumus no hedžfondiem, tradicionālajiem investoriem un finanšu iestādēm. Pēc atjauninājuma līdz 3,5 un sadarbības ar BitGo TRON būs pilnībā tam gatavs!

Otrais atjauninājums – tā ir dinamiska elektroenerģijas vadības sistēma, kas paredzēta blokķedes efektivitātes palielināšanai. Enerģijas patēriņš ir liela problēma tādiem smagsvariem – kā bitkoins, un tāpēc Tron apzinās nepieciešamību meklēt risinājumus tīkla veiktspējas optimizēšanai un enerģijas pārvaldīšanai.

Veiktspēja – trešā problēma, kas tiks novērsta kopā ar 50 procentu tīkla atjauninājumu. Tron jau sen ir pārspējis savu sāncensi Ethereum transakciju ātruma ziņā, un atjauninājums to padarīs vēl labāku. Precīzu skaitļu pagaidām nav.

Ceturtais atjauninājums paredzēts Tron Virtual Machine un iekļaus vairākus uzlabojumus drošībai un decentralizēto lietojumprogrammu izstrādātājiem. Kopā ar tīkla atjauninājumu Odyssey 3.5 aktivizēs arī dApps paredzētu notikumu serveri.

Atgādinām – pašreiz kripto tirgi joprojām dziedē rētas pēc pēkšņās 17 miljardu kapitalizācijas zaudēšanas. Pēdējā diennaktī Tron kurss nav mainījies, monēta tiek tirgota pie $ 0.024241  atzīmes. Kapitalizācija ir 1,61 miljards dolāru. Vai hardforks izprovocēs TRX pieaugumu – to uzzināsim pavisam drīz.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top