Visas ziņas

Hardforks Cardano – februāra vidū

Hardforks Cardano var notikt februāra vidū

Kompānijas IOHK – kas zināma kā kriptovalūtas Cardano izstrādātāja – dibinātājs Čārlzs Hoskinsons tiešraidē paziņoja, ka februāra vidū viņš cer veikt hardforku.
Saskaņā ar Hoskinsona sacīto – hardforks būs vērsts uz Cardano konsensa algoritma atjaunošanu, un tieši uz protokola Ouroboros Bizantine Fault-Tolerant (OBFT) implementāciju.

“Šķiet, ka februārī mums būs hardforks OBFT. Mēs joprojām risinām sarunas šai sakarā ar mūsu biržas partneriem un vēlamies pārliecināties, ka visa infrastruktūra būs gatava. Process norit veiksmīgi, tāpēc mēs sagaidām hardforku februāra vidū”.

Hoskinsons nepaskaidroja – kādas izmaiņas līdz ar to sagaidāmas vienpadsmitās lielākās kriptovalūtas lietotājiem. Tomēr viņš precizēja, ka aparatūras maku Ledger integrācija ar maka programmatūru Daedalus ADA uzglabāšanai ir gandrīz gatava palaišanai.

Šodien viņš arī paziņoja, ka Cardano struktūrvienība ar nosaukumu EMURGO ir paziņojusi par “blokķēdes mērķa grupas” izveidošanu kopīgi ar Uzbekistānas valdības Nacionālo projektu vadības aģentūru (NAPM).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top