Visas ziņas

Tā izskatās HarmonyOS operētājsistēma Huawei viedtālrunī (Video)

HarmonyOS telefonā, video
Jaunajā beta versijā iekļautas izmaiņas lietotāja interfeisā, kas ievērojami atšķiras no EMUI 11.

21. aprīlī Huawei sāka operētājsistēmas HarmonyOS 2.0 beta testēšanas otro raundu, kas kļuva pieejama Huawei Mate 40, Mate X2 un citu flagmaņa ierīču lietotājiem.

Šo ierīču īpašnieki ir saņēmuši HarmonyOS pēdējo versiju un sākuši dalīties ar videoklipiem, kuros tiek uzskaitītas operētājsistēmas īpatnības. Saskaņā ar publicēto informāciju – jaunajā beta versijā iekļautas jaunas izmaiņas lietotāja interfeisā, kas ievērojami atšķiras no EMUI 11 un šķiet reālistiskāks un vienmērīgāks.

Pēc pirmo lietotāju teiktā – HarmonyOS 2.0 pārvaldībā Huawei Mate 40 Pro darbojas daudz labāk nekā ar EMUI 11. Precizēts, ka viedtālrunim ir optimizēta veiktspēja pat beta testēšanas stadijā, lai gan dažas kļūdas tomēr ir atrodamas.

Demonstrācija parāda ātro iestatījumu paneli un paziņojumu paneli, pie kuriem viegli var iegūt piekļuvi, izmantojot dažādus žestus. Jauno vidžetu sistēmu var viegli redzēt galvenajā ekrānā, tā vienkāršo lietotņu pārvaldību un grupēšanu. Turklāt lietotājiem jaunas ir arī animācijas galvenajā ekrānā.

Saskaņā ar Huawei Consumer BG programmatūras izstrādes nodaļas prezidenta un AI scenāriju biznesa struktūrvienības direktora Wang Chenglu teikto – Huawei viedtālruņu lietotāji atjaunot sistēmu līdz HarmonyOS varēs jūnijā pēc beta testēšanas pabeigšanas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top