Tehnoloģijas

Spēlēšana ar 4K izšķirtspēju tagad ir vēl labāka HDMI 2.1: AOC GAMING U28G2XU2

Spēlēšana ar 4K izšķirtspēju tagad ir vēl labāka HDMI 2.1: AOC GAMING U28G2XU2

AGON by AOC – viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem – prezentē jauno 71 cm/28″ spēļu monitoru AOC GAMING U28G2XU2, kas ir pašreizējā U28G2XU pēctecis. Pateicoties ātrajai 144 Hz atsvaidzes intensitātei un 1 ms GtG ātrajam reakcijas laikam, U28G2XU2 būs pa prātam kā regulāriem spēlētājiem, tā arī neregulāriem spēlētājiem, neatkarīgi no tā, vai spēles tiek spēlētas datorā vai ar konsolēm.

Tiem, kas novērtē gan neticami detalizētu attēlu ar īpaši augstu izšķirtspēju, gan augstu atsvaidzes intensitāti, lai panāktu maksimāli vienmērīgu, gludu spēļu pieredzi praktiski bez mirgošanas, monitors U28G2XU2 apvieno pašu labāko. U28G2XU2 ar VESA DisplayHDR 400 sertifikāciju ļauj dekodēt un atveidot HDR saturu ar pievilcīgu vizuālo kvalitāti, un Adaptive-Sync tehnoloģiju, kas atbalsta VRR (mainīgas atsvaidzes intensitātes) ieviešanu, tāpēc U28G2XU2 nodrošina asu, vienmērīgu darbību ar izteiksmīgu vizuālo kvalitāti bez tādiem artefaktiem kā pārrāvumi vai aizkave.

Gatavs nākotnei

Atjauninātais U28G2XU2 ar diviem HDMI 2.1 portiem aizstās U28G2XU – AOC pagājušā gada pirmo piedāvājumu, kas apvienoja 4K izšķirtspēju un 144 Hz atsvaidzes intensitāti, kas bija paredzēts galvenokārt datoru lietotājiem, izmantojot DisplayPort pieslēgumu 4K @ 144 Hz attēlošanai.

Jaunā konsoļu paaudze un jaunākās paaudzes grafisko karšu pieejamības pieaugums nozīmē, ka HDMI 2.1 savienojums tagad kļūst plaši izplatīts spēlētāju kopienā, kas ir lieliska ziņa! HDMI 2.1 tehnoloģija nodrošina daudz lielāku joslas platumu nekā HDMI 2.0, kas ļauj pārraidīt 4K @ 144 Hz vai pat vēl jaudīgāku signālu.

AOC GAMING U28G2XU2 ir divas HDMI 2.1 pieslēgvietas, kā arī divas DisplayPort 1.4 pieslēgvietas, kas nozīmē, ka tas var uztvert 4 dažādus video avotus 4K izšķirtspējā ar augstu atsvaidzes intensitāti. Pateicoties Picture-by-Picture un Picture-in-Picture režīmiem, divus no šiem avotiem var rādīt pat vienlaicīgi.

Tagad U28G2XU2 vislabāk atbalsta Xbox Series S un Series X, kā arī PlayStation 5: 120 Hz un 4K izšķirtspēja ar iespējotu HDR un VRR. HDMI 2.1 pieslēgvietas atbalsta arī vairāk, piemēram, līdz 144 Hz un 4K izšķirtspēju, ja tās ir savienotas ar jauno GPU, nevis ar jaunajām konsolēm.

Spēlēšana ar 4K izšķirtspēju tagad ir vēl labāka HDMI 2.1: AOC GAMING U28G2XU2

Funkcijām aprīkots

Aprīkots ar ātru IPS paneli, monitors piedāvā plašus 178/178° skata leņķus, plašu krāsu gammu bagātīgām, piesātinātām krāsām un augstu krāsu precizitāti. Maksimālais spilgtums 400 niti uzlabo redzamību spilgta apkārtējā apgaismojuma apstākļos, un tā augsto spilgtumu HDR režīmā apliecina arī VESA DisplayHDR 400 sertifikācija.

Ar ideālo 28″ izmēru un izcilo pikseļu blīvumu 157 ppi U28G2XU2 lieliski iederas arī uz mājas biroja lietotāja kā arī nakts spēlētāja galda. 4 portu USB 3.2 centrmezgls nodrošina ātrdarbīgu datu savienojumu ar pievienotajām ierīcēm, piemēram, ārējiem diskdziņiem. U28G2XU2 ir aprīkots ar ļoti ergonomisku statīvu ar 130 mm augstuma regulēšanas iespēju, kā arī plašiem slīpuma, rotācijas un 90° pagriešanas diapazoniem, tāpēc tas viegli atradīs savu vietu ikviena lietotāja darbstacijā. Ar U28G2XU2 var ērti spēlēt spēles vai strādāt arī naktī, pateicoties iebūvētajam LowBlue režīmam un FlickerFree tehnoloģijai.

Papildu pielāgošanas iespējas monitora OSD iestatījumos ietver sešus spēļu režīmus, ieskaitot tādas funkcijas kā Dial Point (krustiņa pārklājums), Game Colour (krāsu piesātinājums) un Shadow Control, lai spēlētāji varētu maksimāli gūt labāko no spēlēm un iegūt virsroku pār pretiniekiem.

AOC GAMING U28G2XU2 būs pieejams no 2022. gada jūlija par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 799,00 €.

Spēlēšana ar 4K izšķirtspēju tagad ir vēl labāka HDMI 2.1: AOC GAMING U28G2XU2


1IDC ceturkšņa spēļu izsekotājs – 2021. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadāir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvusergonomiskusvidei draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālāmgan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top