Tehnoloģijas

Hilarija Klintone Singapūrā kritizē kriptovalūtas

Klintone par kriptovalūtu

Ginosphotos1/Depositphotos

Hilarija Klintone, kura Baraka Obamas laikā vadīja ASV Valsts departamentu, uzskata, ka digitālās valūtas rada lielus draudus ASV dolāram.

Valstīm jānosaka stingra kripto sfēras kontrole un jānovērš bitkoina un citu virtuālo monētu lietošanas ģeogrāfijas paplašināšanās. Savu viedokli Klintone pauda, ​​uzstājoties Bloomberg organizētajā forumā Singapūrā.

Bijusī Valsts departamenta vadītāja uzsvēra, ka bitkoins patiešām rada draudus dolāram, taču diezin vai tagad tas spēj iedragāt dolāra, kā pasaules rezerves valūtas, pozīcijas.

Situāciju kripto tirgū Klintone komentēja saistībā ar to, ka pagājušajā pirmdienā Amerikas līderis Džo Baidens parakstīja tā dēvēto infrastruktūras likumu. Šajā dokumentā ir punkti par kriptovalūtu platformu aplikšanu ar nodokļiem.

Turklāt Baltais nams vēlas piespiest blokķēdes jaunuzņēmumus glabāt informāciju par transakcijām, kas veiktas ar digitālajiem aktīviem, lai nodrošinātu šādu pārskaitījumu caurspīdīgumu.

No 2023. gada brokeriem būs jāatskaitās Nodokļu dienestam par visiem klientiem un kapitāla pieaugumu. Līdzekļu sūtītāju identitāte ir jāatklāj tad, ja digitālajā valūtā organizācijas saņem vairāk nekā 100 000 dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top