Mainings

HIVE Blockchain Technologies par 46% palielina bitkoina korporatīvo hashrate

BTC mainings

Foto: IgorVetushko/depositphotos.com

Kanādas kompānija HIVE Blockchain Technologies, kas nesen veica listingu fondu biržā, iegādājās 3 tūkst. vienības maininga iekārtu MicroBT WhatsMiner M30S с ar summāro jaudu  264 Ph/s. Līdz ar to HIVE Blockchain Technologies par 46% palielināja bitkoina korporatīvo hashrate.

Iegādātās ierīces, kuras iepriekš piederēja Digital Currency Group (DCG) meitasuzņēmumam Foundry Digital LLC, jau ir uzstādītas HIVE Blockchain Technologies telpās, kas atrodas trīs Kanādas pilsētās – Kvebekā, Grand Falls un Lašutā.

Apmaiņā pret maineriem pārdevējs – Foundry Digital LLC – iegūst 1,5 milj. vērstpapīrus. Katrs tāds vērtspapīrs tā īpašniekam nodrošina tiesības divu gadu laikā to apmainīt pret parasto HIVE Blockchain Technologies akciju proporcijā 1:1 un ar indikatīvo cenu 3,11 Kanādas dolāru par katru.

Tāpat HIVE Blockchain Technologies vienojās ar Foundry par to, ka sniegs maininga pūlam Foundry USA Pool iespēju izmantot HIVE Blockchain Technologies skaitļošanas jaudas. Atgādinām, ka Foundry USA Pool dalībniece ir pati Foundry, kā arī Hut8, Bitfarms un Blockcap.

HIVE Blockchain Technologies paziņoja, ka plāno palielināt bitkoinu skaitu, kas šai organizācijai atrodas rezervēs – runa tagad ir par 605 bitkoiniem. Turklāt HIVE Blockchain Technologies uzsvēra stratēģisku apņemšanos arvien lielākā apjomā izmantot elektroenerģiju, kuru ģenerē no atjaunojamiem enerģijas avotiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top