Biržas

p2p platformas Hodl Hodl jaunajā relīzē pievienoti jauni kriptovalūtu pāri

Kriptovalūtu p2p platformas Hodl Hodl izstrādātāji paziņojuši par produkta jaunās versijas iznākšanu (v1.18), kuras galvenais jaunievedums ir jaunu kriptovalūtu pāru atbalsts un neaktīvu lietotāju piedāvājumu atslēgšana.

Ikviens lietotājs turpmāk varēs izveidot piedāvājumus BTC un LTC pirkšanai/pārdošanai un izlikt cenu citā kriptovalūtā. Turklāt pats piedāvājuma izveides process nav mainījies – procesā jānorāda valūta, kādu maksās pircējs. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka tagad lietotājam ir radusies iespēja izvēlēties kriptoaktīvus no valūtu saraksta.

“Tādējādi, ja jūs vēlaties veikt darījumu kriptovalūtu pārī, tad – izveidojot piedāvājumu – norādiet cenu kriptovalūtā un izvēlieties to pašu kriptovalūtu kā maksājumu metodi”, – paskaidro izstrādātāji.

Atbalstāmo kriptovalūtu saraksts atkarīgs no biržu saraksta, pie kurām var piesaistīt piedāvājuma cenu, un šobrīd iekļauj  Bitstamp, Bitfinex, Bitpay, Coinbase, Kraken un Localbitcoins.

Atbalstāmo kriptovalūtu sarakstā, pie kurām var piesaistīt piedāvājuma cenu BTC un LTC pirkšanai/pārdošanai, šobrīd iekļautas  XMR, ETH, ETC, DASH, XRP, XTZ, ZEC, EOS, BTG, ETP, TRX, XVG, VET, DGB, BCI.

Biržas komisijas maksa darījumiem kriptovalūtu pāros līdz gada beigām būs 0,25% – turklāt Hodl Hodl komanda paziņo par gatavību palīdzēt kontrahentu meklēšanā.

Hodl Hodl arī informē, ka no šodienas atslēgs visus piedāvājumus, kuru izveidotāji nebūs ienākuši biržā vairāk nekā piecas dienas.

“Iepriekš ļoti daudz kontraktu tika atcelti vienkārša iemesla dēļ: piedāvājumu izveidotāji ilgi neienāca biržā. Kad kāds izveidoja kontraktu pēc tādiem piedāvājumiem – tā izveidotājs vienkārši neatbildēja, un galarezultātā kontrakts tika atcelts. Mūsu lietotāju ērtībai mēs izslēgsim visus piedāvājumus, kuru izveidotāji nav parādījušies biržā vairāk nekā 5 dienas”, – paskaidro projekta pārstāvji.

Tādējādi lietotājiem, kuri vēlas, lai viņu piedāvājumi paliktu aktīvi, ir jāieiet biržā vismaz reizi 5 dienās. Atkarībā no šī termiņa tuvošanās lietotājs arī saņems atsevišķu atgādinājumu elektroniskajā pastā.

Vēl viena jaunās relīzes īpatnība ir platformas lokalizācija spāņu valodā. Tuvākajās nedēļās tiks pievienota arī japāņu valoda, bet 2019. gadā birža plāno pabeigt lokalizāciju ar vēl vairākām valodām.

Atgādinām – novembrī Hodl Hodl paziņoja par veiksmīgu sākotnējā finansēšanas raunda noslēgšanu, kuru vadīja pazīstamais kriptotreideris un investors WhalePanda.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top