Visas ziņas

Vai kripto tirgū palikuši tikai visdedzīgākie hodleri?

 

BTC– tie turpina stabili kristies

Nedēļa sākās ar ne tiem labākajiem jaunumiem – Tether atkal tur aizdomās par krāpniecību un lai gan bitkoins attiecībā pret USDT ir pieaudzis – tā cena dolāru ekvivalentā joprojām ir gandrīz tāda pati. Notikums gandrīz nekādi neietekmēja altkoinu tirdzniecības pārus ar BTC– tie turpina stabili kristies.

Kripto tirgus kapitalizācija balansē pie 200 miljardu dolāru atzīmes. Populārākie altkoini lēnām ripo lejup, bet kopumā situācija līdz pat šim joprojām ir stabili smaga “vēršiem”. Bitkoins nav krities zemāk par atbalstu 6300 dolāru līmenī, bet Ethereum gan ir pasliktinājis savas pozīcijas – attiecībā pret BTC kriptovalūta ir palētinājusies gandrīz par 2 procentiem diennaktī.

Arī pārējie altkoini turpina zaudēt savu vērtību. Ripple, Stellar un Cardano pagājušajā dienā kļuvuši vidēji par trīs procentiem lētāki. No monētu Top 20 tikai Tron un Tezos ir noturējušies pret krišanos līdz jauniem atbalsta līmeņiem.

Bet  Komodo investoriem ir paveicies. Kriptovalūta kļuvusi par vakardienas pampa “varoni” un sadārdzinājusies par 13 procentiem līdz 1.26 dolāriem. Ja jūs to iepirkāt apakšā, tad var jau fiksēt peļņu. Tiesa – 1 dienas grafika mērogā KMD vienalga ir daudz zemāk par savu janvāra tirdzniecības līmeni.

Pirmais “lūzeris” – Nexo, monēta kritusies par 10 procentiem pēc sava nesenā pampa. Arī Digitex Futures zaudējusi 7 procentus vērtības, Loom Network un Aion palētinājušās vidēji par 8 procentiem.

Kripto tirgus kapitalizācija jau diezgan ilgu laiku noturas virs svarīgā psiholoģiskā līmeņa. Nesen tā nokritās līdz pat 198 miljardiem dolāru, bet izdevās atjaunoties līdz 212 miljardiem.

Bitkoina dominēšanas indekss pieaudzis uzreiz par vairākiem procentiem, tagad tas ir 54,4 procenti no kopējās kapitalizācijas. Tuvākajā laikā situācija diezin vai mainīsies – “bull run” var nepienākt līdz pat 2018. gada beigām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top