Mainings

Maininga lietojumprogramma Honeyminer tagad ir pieejama MacOS operētājsistēmā

Maininga lietojumprogramma Honeyminer

Ņūdžersijas maininga uzņēmums Honeyminer ir izstrādājis kriptovalūtas ieguves lietojumprogrammu Apple Macintosh operētājsistēmai. Šis paziņojums tika ievietots uzņēmuma blogā 9. maijā.
Honeyminer lietojumprogramma var darboties fona režīmā, izmantojot lietotāja datora centrālo procesoru (CPU) un grafisko procesoru (GPU). Uzņēmums norāda, ka lietojumprogramma nodrošina kriptovalūtas ieguvi, savukārt lietotāja dators šajā laikā var būt dīkstāves režīmā. Darbības aktivitāšu reģistrā ir pieejama informācija par iekārtu, iegūto kriptovalūtu, tāpat ir pieejamas arī citas funkcijas.

Kamēr Honeyminer ir paplašinājis savu piedāvājumu klāstu, citi kriptovalūtas ieguves pakalpojuma sniedzēji ir samazinājuši savu darbības kakapictāti vai pēc pagājušā gada tirgus krituma ir beiguši savu darbību.

Maininga pakalpojuma sniedzējs Coinhive paziņoja par savu darbības izbeigšanu februārī, jo kompānijas darbība vairs nebija finansiāli izdevīga. Coinhive norādīja, ka bija nepieciešams pārtraukt pakalpojumu sniegšanu līdz ar 50% hešreita kritumu pēc pēdējā Monero (XMR) hārdforka.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top