Valūtas

Politiskās krīzes fonā Honkongas veikalos sāk pieņemt kriptovalūtu

Saasinājusies politiskā krīze Honkongā provocējusi ne tikai bitkoina sadārdzināšanos vietējā tirgū, bet arī daudziem veikaliem piespiedusi pieņemt kriptovalūtas.
Atgādinām – Honkongas ielās turpinās sadursmes starp policiju un protestētājiem, kuri pieprasa režīma liberalizāciju.
Krīzes situācija izraisa ekonomisku nenoteiktību, kas vietējiem tirdzniecības tīkliem liek pāriet uz alternatīvām apmaksas formām. Viens no tādiem alternatīviem instrumentiem ir digitālās valūtas.
Honkongas bitkoina asociācija Twitter paziņojusi, ka universālveikalu tīkls Pricerite kļuvis par pirmo mazumtirgotājs pilsētā, kas sācis pieņemt kriptovalūtas.
Organizācijas paziņojumā atzīmēts, ka bitkoinu maksājumus var īstenot caur Lighning Network tīklu. Papildus BTC – preces veikalos var iegādāties par Litecoin un Ethereum. Jebkura universālveikala kasēs var operatīvi konvertēt kriptovalūtu Honkongas dolāros un nopirkt vajadzīgo preci.
Pricerite ģenerāldirektors Džeims Luns paziņojis, ka viņa kompānija vienmēr piedāvā klientiem visērtākos norēķinu veidus. Ņemot vērā Honkongas iedzīvotāju pieaugošo interesi par kriptovalūtām, mazumtirgotājs pieņēma lēmumu vienkāršot pirkumu veikšanu, izmantojot tās.
Daudzi citi tirdzniecības tīkli pilsētā jau ir sākuši interesēties par Pricerite pieredzi. Pēc novērotāju domām – ja krīze pieņemsies spēkā, tad bitkoina izmantošanas mērogi arī pārliecinoši pieaugs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top