Visas ziņas

HTC prezentējusi jaunu viedtālruņa modeli ar pilnu bitkoina nodu un Lightning Network atbalstu

Mobilo tālruņu ražotājs – kompānija HTC prezentējusi jaunu viedtālruņa modeli, kas sola bitkoina nodu un mikromaksājumu protokola Lightning Network atbalstu. Exodus 1s prezentācija notika sestdien – Lightning Conference Berlīnē.

“Pilnas nodes – tas ir svarīgākais bitkoina tīkla stabilitātes elements. Mēs pazeminājām ieejas barjeru, lai jebkurš gribētājs varētu aktivizēt pilnu nodi”, – paziņoja HTC decentralizācijas direktors Fils Čens.

Aktivizējot pilnu nodi, Taivānas kompānija iesaka pievienoties WiFi tīklam un strāvas avotam. Bitkoina transakciju vēstures saglabāšanai lietotājiem tiek sniegta iespēja paplašināt ierīces atmiņu ar 400 Gb SD karti. Pašreiz bitkoina blokķēdes apmērs ir 250 Gb.
Kompānija sola arī protokola Lightning Network atbalstu, sākot pārdot viedtālruni jau konferences laikā, izmantojot šo protokolu.

Exodus 1s ir kompānijas Exodus 1 vadošā blockchain produkta budžeta klases versija. Tā cena ir 219 € (233 $), bet ierīci varēs iegādāties, izmantojot kriptovalūtasbitkoinu, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB) un Bitcoin Cash (BCH).
Sākotnēji Exodus 1 tirdzniecība sāksies Eiropā, Saūda Arābijā, AAE un Taivānā.

Atgādinām – blockchain viedtālruņa Exodus pirmo versiju kompānija HTC prezentēja tieši pirms gada. Exodus 1 atbalsta bitkoinu, Litecoin, Ethereum un tokenus ERC-20, un nesen arī BCH. Ierīce tiek tirgota par 699 $, par to var samaksāt gan kriptovalūtās, gan arī ar fiat naudu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top