Visas ziņas

HTC laidīs klajā viedtālruni ar pilnas bitkoina nodes atbalstu

HTC laidīs klajā viedtālruni ar pilnas bitkoina nodes atbalstu
2019. gada trešajā ceturksnī Taivānas elektronikas ražotājs HTC laidīs klajā blockchain viedtālruni EXODUS 1s ar iebūvētu pilnas bitkoina nodes funkcionalitāti – vēsta Bitcoin Magazine.

“Modelī EXODUS 1 mēs ļāvām cilvēkiem pārvaldīt savas privātās atslēgas, tagad vēlamies nodrošināt iespēju izvērst pilnu nodi. Tā ir tehnoloģija brīvai pasaulei”, – paziņojis kompānijas top menedžeris Fils Čens.

Šobrīd bitkoina blockchain sver aptuveni 200 Gb, un katru gadu tas palielinās par 60 Gb. Tomēr EXODUS 1s var strādāt ar saīsinātu versiju 10 Gb apmērā, bet pilnai būs vajadzīga papildu SD karte.
Jaunā viedtālruņa lietotājiem jau ieteica nodrošināt pilnas nodes darbību tikai ar WiFi savienojumu, brīdinot par liela apjoma datu apstrādi un ātru izlādi.

Jāatzīmē, ka kompānijā neizslēdz citu blokķēdes atbalsta pievienošanu nākotnē, tostarp – Ethereum.
Atgādinām – pirmais HTC blockchain viedtālrunis tika prezentēts pērnā gada oktobrī Berlīnē. Ierīcei ir sešu collu displejs, divas dubultas kameras, procesors Qualcomm Snapdragon 845, 3500 mAh akumulators un operētājsistēma Android Oreo. Mobilais maks Zion, kas darbojas uzticamā izpildes vidē, ļauj lietotājiem personīgi uzglabāt privātas atslēgas un īstenot transakcijas caur decentralizētām lietotnēm (Decentraland un Etheremon).
EXODUS 1 pievienots arī pārlūkprogrammu Brave un Opera atbalsts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top