Tehnoloģijas

HTC Desire 22 Pro viedtālrunis darbam ar kriptovalūtām, NFT un metaversu

Viedtelefons Solana Saga

Viedtālruņu ražotājs HTC aktīvi cenšas ieņemt nišu metaversu sfērā. Kompānijas jaunākajam produktam vidējā segmenta viedtālruņa veidolā HTC Desire 22 Pro ir iepriekš instalētas lietotnes darbam ar virtuālajām pasaulēm, tostarp kriptovalūtu un NFT. Jaunuma galvenais trumpis ir arī lietotne Viverse, kas ļaus ātri un ērti digitālajā platformā iegādāties NFT, kā arī radīt “savas virtuālās platformas”. Stāstām par pieteikumu un tā svarīgumu.

Atzīmēsim, ka viedtālruņa ar kriptovalūtu īpatnībām relīze notika jau 2022. gada jūnijā. Tā bija Solana Saga – ierīce no viena no populārākajiem mūsdienu blokķēžu izstrādātājiem. Ierīce būs motivators attīstītājiem, kuri veidos dažādas decentralizētas lietotnes mijiedarbībai viedtālruņa formātā. Ierīcē atradīsies vieta drošai kriptovalūtu uzglabāšanai, natīvs maksājumu platformas Solana Pay atbalsts un daudz kas cits.

Sīkāka informācija par HTC kripto viedtālruni

Ierīcei ir iebūvēts kripto maks aktīviem uz Ethereum un Polygon bāzes, kā arī tā ir optimizēta darbam kopā ar HTC Vive Flow VR austiņām ar HDCP 2.2 atbalstu, kas nodrošina bezvadu savienojumu satura pārsūtīšanai uz VR austiņām. Tāpat arī lietotne Vive Manager ļauj iestatīt un pārvaldīt VR aprīkojumu. Lūk, kā ierīces prezentāciju komentēja Šens Jo – HTC globālās produkcijas nodaļas vadītājs.

Viedtālrunis paver jaunas un aizraujošas iespējas, padarot to par ideālu partneri VIVE Flow – neatkarīgi no tā, vai tā būtu tikšanās ar kolēģiem VR vai sava kinoteātra skatīšanās, lai kur jūs atrastos.

Citiem vārdiem sakot – metaversu koncepcija jau kļuvusi diezgan populāra, un tai tiek radītas speciālas ierīces. Īpaši svarīgi, ka runa nav par flagmaņa viedtālruni, kura cena kādam var būt nepieņemama. Šeit tamlīdzīga funkcionalitāte ir tāda segmenta pārstāvim, ko var atļauties iegādāties daudz vairāk cilvēku. Un tātad perspektīvā virtuālās realitātes tēma nebūs kā niša.

HTC Solana Saga

Saskaņā ar Decrypt avotu datiem – HTC Desire 22 Pro ir piedāvājums ražotāja viedtālruņu līniju vidējā cenu segmentā, proti – tas nekonkurēs ar populārākajiem iPhone vai citiem telefoniem uz Android bāzes. Ierīce aprīkota ar 6,6 collu ekrānu ar rūdīto stiklu Gorilla Glass, 1080 х 2412 pikseļu izšķirtspēju un atjaunošanas frekvenci 120 Hz. Kā procesors uzstādīts Snapdragon 695 5G. Operatīvās atmiņas apjoms – 8 gigabaiti ar 128 gigabaitu krātuvi.

Barošanai uzstādīts 4520 mAh apjoma akumulators ar ātras un bezvadu uzlādes iespēju. Tāpat kā visiem mūsdienu viedtālruņiem – Desire 22 Pro ir kameru komplekts fotografēšanai. Tā ir 64 megapikseļu galvenā kamera, 13 megapikseļu ultraplatleņķa objektīvs un 5 megapikseļu kamera ar dziļuma sensoru uz aizmugurējā paneļa. Selfijiem paredzēta 32 megapikseļu frontālā kamera.

Atgādinām – kompānija HTC bija viena no pirmajiem viedtālruņu ražotājiem, kas sāka aktīvi ieviest ar kriptoindustriju saistītas inovācijas. Jau 2018. gadā HTC laida klajā viedtālruni Exodus 1 ar iebūvētu kripto maku un iespēju palaist savu bitkoina tīkla nodu, kas atbalsta tā darbspēju.

Mazliet vēlāk kripto entuziasti sagaidīja Exodus 1s relīzi – tā priekšgājēja kompaktāko versiju. Tad arī kompānijas vadības pārstāvis Fils Čens sniedza šādu paziņojumu.

“Pēc pieciem gadiem kritiski svarīga būs bitkoina tīkla nodas vai citas blokķēdes atbalsta iespēja jūsu viedtālrunī”.

Taču pagājuši jau gandrīz četri gadi, bet tāds funkciju kopums parādās ne tuvu visiem ražotājiem. Tomēr progress šai sfērā ir: piemēram – kompānija Samsung sākusi aktīvāk  ieviest gan programmatūras, gan arī aparatūras līdzekļus kripto maku atbalstam daudzās savu ierīču līnijās.

HTC pakāpeniski sākusi pievērst uzmanību arī Vive VR austiņu ražošanai un modernizācijai. Desire 22 Pro izlaišanai jāpaplašina iespējas ērtam darbam ar metaversu katram lietotājam. Nav izslēgts, ka tieši šī kripto tirgus sfēra būs HTC vadības galvenais uzdevums tuvākajos gados. Lai gan arī citi tehnoloģiju giganti neguļ: jo pavisam nesen lielās kompānijas – tostarp arī Meta – paziņoja par metaversu izstrādes organizācijas izveidi.

Mēs uzskatām, ka tuvākajā nākotnē arvien vairāk kompāniju paziņos par ierīcēm, kas atbalsta kriptovalūtas un savstarpēji neaizstājamos tokenus. Šīs tendences tomēr ir ļoti populāras parasto lietotāju vidū – un tātad tamlīdzīgas funkcionalitātes ieviešana sakrīt ar ražotāju interesēm. Gribētos ticēt, ka šī iemesla dēļ būs daudz vairāk kripto atbalstītāju un aktīvo šīs kategorijas aktīvu lietotāju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top