Tehnoloģijas

Huawei Band 9: 1,47 collu AMOLED ekrāns, 5 ATM ūdens aizsardzība un līdz pat 14 dienu akumulatora darbības laiks

Huawei Band 9: 1,47 collu AMOLED ekrāns, 5 ATM ūdens aizsardzība un līdz pat 14 dienu akumulatora darbības laiks

Huawei pasaules tirgū ir laidis klajā jauno viedo aproci Band 9. Ierīcei ir neliels svars, stilīgs dizains un pagarināts akumulatora darbības laiks. Aproce ir izgatavota no ādai patīkamiem materiāliem, kas nodrošina komfortu, nēsājot to visas dienas garumā.

Band 9 ir 1,47 collu AMOLED ekrāns, un tā nodrošina ūdensizturību līdz 5 ATM. Aprocei ir uzlabota ķermeņa pamatparametru mērīšana, pateicoties funkcijai TruSeen 5.5. Ierīce sver aptuveni 14 gramus un ir 8,99 mm plata. Ārēji tā atgādina Huawei Band 8, taču atšķiras ar funkcijām.

Huawei Band 9 ir uzlabots akumulatora darbības laiks – līdz 14 dienām. Intensīvi lietojot, ierīce var darboties līdz pat 9 dienām. Aprocei ir arī Huawei TruSleep 4.0 miega pārvaldības funkcija, kas nodrošina precīzu miega izsekošanu un miega efektivitātes kontroli. Jaunā aproce piedāvā nākamās paaudzes aktivitātes gredzenus, tostarp 100 treniņu režīmus.

Huawei Band 9 ir pieejama piecās krāsās: elektriski zilā, gaiši rozā, citronu dzeltenā, smilšu baltā un zvaigžņu melnā. Ierīces cena un pieejamība vēl nav zināma.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top