Tehnoloģijas

Huawei BladeAAU Pro paplašina 5G izvēršanas iespējas

Huawei BladeAAU Pro paplašina 5G izvēršanas iespējas

Sunrise UPC savā tīklā Šveicē izvietoja Huawei nākamās paaudzes asmens tipa antenas risinājumu BladeAAU Pro, iegūstot jaunas 5G biznesa attīstības iespējas daudzos dažādos novatoriskos risinājumos.

Lielākā daļa bāzes staciju Šveicē ir izvietotas uz viena masta. Lai gan turpinās 5G tīkla izvēršana, Sunrise UPC saglabā pašreizējās 2G, 3G un 4G antenu izvietošanas vietas un nesastopas ar galvenajiem izaicinājumiem — vietu antenām, vēja pretestību un torņa balstīšanu. Ja antenas garums atšķiras no sākotnējā, vietas pielāgošanai ir nepieciešama būvatļauja, kuras iegūšanai var būt nepieciešami mēneši vai pat gadi. Ļoti daudzās uzņēmuma antenu uzstādīšanas vietās ir tikai viena antena un ierobežota vieta ap to. Tas nozīmē, ka tās būtu sarežģīti pielāgot 5G konstrukcijai.

Viens vienkāršs BladeAAU Pro bloks Sunrise UPC 2G, 3G, 4G un 5G pārklājuma nodrošināšanai

Viens vienkāršs BladeAAU Pro bloks Sunrise UPC 2G, 3G, 4G un 5G pārklājuma nodrošināšanai

Izmantojot Huawei BladeAAU Pro, Sunrise UPC ievērojami paātrina 5G Massive MIMO ieviešanu

Huawei BladeAAU Pro risinājumā ir integrētas gan aktīvās, gan pasīvās antenas. Tādējādi uz vienas antenas var izvietot dažādu joslu un radio piekļuves tehnoloģijas, ievērojami vienkāršojot tīkla izvēršanu. Šis augstais integrācijas līmenis sniedz iespēju ar vienu antenu nodrošināt pārklājumu vairāku veidu tīkliem, samazinot vēja pretestību un nodrošinot to, ka 5G moduļus uz esošajiem mastiem var instalēt augstāk. Atbalstot visas joslas un darbojoties ļoti plašā joslas platumā, risinājums palīdz operatoriem saīsināt izvietošanas laiku, kā arī piedāvā pietiekami daudz pielāgošanas iespēju dažādām situācijām. Kopš ienākšanas globālajā telekomunikāciju tirgū BladeAAU Pro ar jaudīgo funkciju kombināciju ir kļuvis par operatoru iecienītāko risinājumu.

Sunrise UPC jauna biznesa attīstības un inovāciju direktors Aleksandrs Lērmans (Alexander Lehrmann) izvietošanu komentēja, norādot, ka “Sunrise UPC mērķis ir turpināt būt par līderi tādu augstas kvalitātes 5G tīklu būvniecībā, kas var nodrošināt izcilas lietošanas iespējas un panākumus mūsu uzņēmumam”. Viņš teica, ka Sunrise UPC cer turpināt ieviest novatoriskus risinājumus kopā ar Huawei, lai piedāvātu 5G iespējas daudzās citās jomās, tajā skaitā viedajā būvniecībā, viedajā lauksaimniecībā, viedajā veselības aprūpē un viedajās pasākumu norises vietās.

Huawei Switzerland izpilddirektors Vans Haitao (Wang Haitao) sacīja: “5G attīstības iespējas visā pasaulē vēl nav apzinātas. Huawei cenšas globālajiem operatoriem piedāvāt novatoriskus produktus un risinājumus, kas sniedz iespēju novērst 5G ieviešanas problēmas un izpētīt vēl citus 5G inovāciju un pielietojumu veidus, galu galā gūstot panākumus uzņēmējdarbībā.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top