Visas ziņas

Prezentēts pasaulē pirmais Huawei DriveONE platformas elektroauto

Huawei elektroauto

Seres SF5 Free Expedition Edition ir pasaulē pirmais sērijveida modelis ar Huawei platformu DriveONE, kurā iekļauti visi galvenie komponenti: dzinēja vadības bloks, paši dzinējs, reduktors, līdzstrāvas pārveidotājs, bateriju vadības bloks.

Huawei uzskata, ka DriveONE ir labs, universāls risinājums, kas ļauj ne tikai vienkāršot elektroauto izstrādi, bet arī padarīt tos lētākus. Visām šīm platformas priekšrocībām vajadzētu ieinteresēt citus uzņēmumus, kas apsver kādu no savām auto līnijas autoašīnām pārbūvēt par elektroauto.

Gabarītu ziņā Seres SF5 Free Expedition Edition neatšķiras no parastās benzīna versijas, ko sauc par Seres SF5: riteņu bāze – 2875 mm; garums, platums un augstums – attiecīgi 4700, 1930 un 1625 mm. To darbina divi 350 ZS jaudas elektrodzinēji. Gaitas rezerve, kas izmērīta saskaņā ar NEDC standartiem, pārsniedz 1000 km. Bet patiesībā tā būs daudz mazāka un diezin vai pārsniegs 850 km pēc WLTP cikla.

Seres SF5 Free Expedition Edition ir aprīkots ar kamerām, ir pat radars, bet autonomas vadīšanas sistēmu ar tās L2+ līmenī grūti saukt par progresīvu. Jaunums novērtēts diezgan pieticīgi, ņemot vērā rekordaugsto deklarēto autonomiju, – tieši 40 000 ASV dolāru apmērā. Avots neziņo, kad tiks uzsākta tirdzniecība.

Avots: Ithome

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top