Tehnoloģijas

Huawei jau septembrī var atteikties no Android operētājsistēmas savos viedtālruņos?

Jaunākā informācija par Huawei operētājsistēmu Harmony OS

Fotot: dennizn/shutterstock.com

Kompānija Huawei grasās izlaist jaunu savas lietotājsaskarnes EMUI 11 versiju vienlaikus ar savas operētājsistēmas – HongMengOS 2.0 vai HarmonyOS 2.0 otro versiju. Un nebija visai skaidrs – vai viedtālruņiem tiks palaista HarmonyOS. Tagad kļuvis zināms, ka viedtālruņiem – ļoti iespējams– vistuvākajā nākotnē būs Huawei “Android alternatīva”.

Vairāk informācijas parādījās Huawei Ķīnas oficiālās kopienas forumā kurā tika sniegts Huawei programmatūras patērētāju struktūrvienības prezidenta doktora Vana Čenglu uzstāšanās atšifrējums.

Saskaņā ar avotu – Huawei prezentēs EMUI 11 un HarmonyOS 2.0 septembrī. Neilgi pirms vai uzreiz pēc Huawei Mate 40 izlaišanas. Turklāt kompānija jau var sākt atteikties no Android. Tiek atzīmēts, ka EMUI 11 būs “balstīts uz HarmonyOS”.

Protams – tas vēl nav oficiāls paziņojums, un to vajadzētu uztvert zināmā mērā skeptiski. Tomēr tas visai labi saskan ar kompānijas publicētajiem plāniem.

Taču saskaņā ar senāku informāciju – EMUI 11 balstās uz Android 11. Iepriekš arī tika ziņots par Huawei ekosistēmu iespējamo apvienošanu – no viedajiem televizoriem un spēļu klēpjdatoriem līdz pulksteņiem un jauniem Mate sērijas viedtālruņiem.

Atšķirībā no OS pirmās versijas – HarmonyOS 2.0 vai HongMengOS 2.0 vajadzētu būt pieejamai ļoti daudzām ierīcēm – tostarp viedpulksteņiem un aprocēm, automašīnu sistēmām un datoriem.

Huawei Mate 40 oficiālā debija gaidāma septembrī – vienlaikus ar viedpulksteni Huawei Mate Watch uz Harmony OS 2.0 bāzes.

Avots: Club Huawei

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top