Tehnoloģijas

Huawei izsludina lietotņu konkursu ar 1 miljonu $ balvu fondu

Huawei app konkurss

Pēc ASV sankciju ieviešanas Huawei turpina attīstīt savus servisus Huawei Mobile Services (HMS) un aktīvi meklē lietotņu izstrādātājus. Tieši tas arī ir kompānijas Huawei jaunā konkursa AppsUp galvenais mērķis.

Kas ir AppsUp 2020

Tas ir izstrādātāju konkurss, kura mērķis ir viņus apvienot un sniegt iespēju parādīt savus darbus un iemaņas. Huawei izstrādātājiem sola pilnu rīku un resursu komplektu Huawei Mobile Services (HMS) un HMS Core, ar kuru palīdzību viņi var veidot lietotnes. Savukārt konkursa lietotnēm jāveicina intelektuālo tehnoloģiju attīstība, lai pilnveidotu lietotāju pieredzi Huawei ierīču darbības ikdienas scenārijos.

Kā piedalīties

Pieteikumi tiek pieņemti no 30. jūnija līdz 30. augustam. Var piedalīties patstāvīgi vai komandā līdz 3 cilvēkiem. Registrācija.

Visu lietotņu pamatā jābūt HMS Core. Konkursa darbi jānosūta līdz 2020. gada 30. augusta plkst. 18.00 (UTC+8). Žūrija, kuras sastāvā būs nozares eksperti un Huawei pārstāvji, novērtēs katru pieteikumu tā funkcionalitātes, inovatīvuma, komerciālās vērtības un praktiskuma ziņā.

Pēc tam atlasīs 20 labākās lietotnes no katra reģiona (Ķīna, Āzijas un Klusā okeāna reģions, Latīņamerika, Eiropa, Tuvie Austrumi un Āfrika), kas tiks izliktas vietnē nobalsošanai. Cīņas par galveno balvu fināla ceremonijas laikā oktobrī finālisti prezentēs savas lietotnes žūrijai.

Balvas

Konkursa kopējais balvu fonds ir 1 miljons ASV dolāru. Uzvarētāji tiks noteikti šādās nominācijās:

  • “Izcilākā lietotne” (Outstanding App) (x5 uzvarētāji katram reģionam) – naudas balva 15 000 ASV dolāru apmērā;
  • “Izcilākā spēle” (Outstanding Game) (x3 uzvarētāji katram reģionam) – naudas balva 15 000 ASV dolāru apmērā;
  • “Goda balva” (Honourable Award) (x12 uzvarētāji katram reģionam) – naudas balva 2 500 ASV dolāru apmērā;
  • “Lietotne ar labāko sociālo ietekmi” Best Social Impact App) (*3 uzvarētāji katram reģionam) – naudas balva 5 000 ASV dolāru apmērā;
  • “Vispopulārākā lietotne” (Most popular App) (*1 uzvarētājs katram reģionam) – naudas balva 5 000 ASV dolāru apmērā.

Veiksmīgākie konkursanti varēs izmantot resursus savus produktu virzīšanai Huawei lietotņu veikalā AppGallery, iegūt turpmākas investīciju iespējas, ekskluzīvu piekļuvi Huawei pasākumiem, kursiem un izstrādātāju sertifikācijai, kā arī jauno viedtālruni Huawei P40 Pro.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top