Visas ziņas

Huawei izziņo ražotnes celtniecības uzsākšanu Francijā

Huawei izziņo ražotnes celtniecības uzsākšanu Francijā

Uzņēmums Huawei oficiāli paziņojis par Huawei Eiropas bezvadu iekārtu rūpnīcas (Huawei European Wireless Factory) celtniecību Francijas Grand Est reģionā, Brumatas biznesa parkā. Huawei Eiropas bezvadu iekārtu rūpnīca ražos aprīkojumu, kas nepieciešams bezvadu bāzes stacijām.

Saražotie produkti būs paredzēti tieši uzņēmuma klientiem Eiropā. Uzņēmumam Huawei šis ir ievērojams projekts, jo tā būs pirmā šāda veida ražošanas vieta ārpus Ķīnas. Huawei prezidents Liangs Hua (Liang Hua) par plānoto projektu paziņoja 2019. gada beigās, un plānots, ka celtniecības darbi varētu sākties jau šogad, paredzot, ka rūpnīca tiks atvērta 2023. gadā.

Sadarbojoties ar Francijas uzņēmumiem šīs rūpnīcas projektēšanā un būvniecībā, Huawei ieguldīs arī vietējo ekosistēmu attīstībā. Tāpat Francijas Grand Est reģionā uzņēmums plāno sākotnēji pieņemt darbā 300 darbiniekus, taču ilgtermiņa mērķis ir rūpnīcā nodarbināt 500 darbiniekus un ik gadu saražot produkciju 1 miljarda eiro vērtībā.

Atrašanās vieta Francijā ļauj rūpnīcai atrasties tiešā Eiropas tirgus tuvumā un papildināt Huawei piegādes tīklu. Līdz šim Huawei ir uzturējis diezgan spēcīgu klātbūtni Eiropā ar 23 pētniecības un attīstības centru izveidi, kā arī sadarbojoties ar vairāk nekā 100 universitāšu un vairāk nekā 3100 piegādātājiem. Jaunā rūpnīca uzlabos Huawei jau šobrīd efektīvo piegādes ķēdi un paplašinās tā pakalpojumu sniegšanas iespējas reģionā.

“Eiropas rūpnīca ir pirmā šāda veida ražotne, kuru mēs būvējam ārpus Ķīnas,” uzsver Katrīna Čeņa (Catherine Chen), Huawei viceprezidente un direktoru padomes locekle. “Tas parāda mūsu uzticību Eiropai, kur darbojamies jau kopš 2000. gada, kā arī vēlmi ilgtermiņā uzņemties saistības, radot jaunas darbavietas un nodrošinot ekonomisku pienesumu reģionam.”

Par Huawei:

Huawei, kas dibināts 1987. gadā, ir pasaulē vadošais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) infrastruktūras un viedierīču piegādātājs. Mums ir vairāk nekā 194 000 darbinieku un mēs darbojamies vairāk nekā 170 valstīs un reģionos, nodrošinot savus pakalpojumus vairāk nekā trim miljardiem cilvēku visā pasaulē. Mūsu vīzija un misija ir ienest digitālus risinājumus ikviena cilvēka dzīvē, mājsaimniecībā un organizācijā, veidojot savienotu un viedu pasauli. Lai to īstenotu, mēs vienmēr aktīvi strādāsim, lai veicinātu visuresošu savienojamību un vienlīdzīgu piekļuvi tīkliem, ieviestu mākoņpakalpojumus un mākslīgā intelekta risinājumus jebkurā pasaules malā, lai nodrošinātu izcilu skaitļošanas jaudu jebkurā brīdī tur, kur tas nepieciešams, kā arī izstrādātu digitālas platformas, kas palīdzētu visām nozarēm un organizācijām kļūt elastīgākām, efektīvākām un dinamiskākām, un no jauna veidosim lietotāju pieredzi ar mākslīgo intelektu, padarot to personalizētāku jebkurā cilvēka dzīves jomā, neatkarīgi no tā vai atrodaties mājās, birojā vai ceļā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top