Tehnoloģijas

Huawei lietotņu meklētājs Petal Search ir pieejams tiešsaistes veikalā AppGallery

Google alternatīva

Kompānija Huawei prezentēja savu lietotņu meklētāju Huawei Search. Līdz ar iziešanu no beta stadijas – tas tika pārdēvēts par Petal Search.
Huawei Search tika testēts kopš februāra. Petal Search stabilā versija jau ir pieejama lejupielādei tiešsaistes veikalā AppGallery.
Tomēr papildus lietotņu meklēšanai tā piedāvā arī vairākas jaunas funkcijas. Cita starpā lietotnē ir pieejama cilne ar lietotnēm. Šī funkcija ļauj ne tikai meklēt, bet arī lejupielādēt lietotnes tieši no Petal Search.

Šīs funkcijas nozīmi Huawei nedrīkst novērtēt par zemu apstākļos, kad jaunajiem viedtālruņiem Google Play nav pieejams ASV sankciju dēļ, savukārt AppGallery sortiments pagaidām liek vēlēties ko labāku.
Pateicoties tai, Petal Search ļauj viegli atrast lietotnes trešo personu avotos un pēc tam lejupielādēt. Ja meklētā lietotne ir pieejama AppGallery, tad lietotājs tiks pāradresēts uz kompānijas veikalu, un, ja nē – tiks nosūtīts uz trešo pušu platformu, piemēram – APKPure, lai lejupielādētu un instalētu.

Iepriekš testējot viedtelefonu Huawei P40 Pro līdzīgi izmantojām MoreApps (atrodama AppGallery), kur arī ir atrodamas trešo pušu lietotnes, tiek  norādīts avots, kur var lejuplādēt, vai mājas lapa, vai AppGallery vai APKPure utt., šeit arī iegūstams Instagram un citas lietotnes.

Avots: Huaweicentral

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top